Kurs na wózki widłowe kraków

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Leoś

Kurs na wózki widłowe kraków

Post autor: Leoś »

Zamierzam zacząć pracę na magazynie. Najpierw muszę zrobić kurs operator wózków widłowych kraków. Gdzie najlepiej się zapisać? Znalazłem Ośrodek Codex http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... ki-widlowe. Polecacie to miejsce czy lepiej rozejrzeć się za innym? Dajcie znać.
Awatar użytkownika
Serferka
Posty: 68
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Kurs na wózki widłowe kraków

Post autor: Serferka »

Nie jest to w sumie nic bardzo kosztownego, a i też na pewno nie czasochłonnego. Jak planujesz znaleźć pracę na magazynie to z pewnością warto zrobić taki kurs, już wyprzedzi Twoje CV wiele innych podesłanych na ofertę pracy na magazynie. Ja mam swój i niektórym pracownikom sponsorujemy takie kursy. Wszystkim już zajmuje się firma Gizo, u nich też zaopatrujemy się w świetne widlaki. Warto mieć takiego partnera w biznesie.
łukasz1

Re: Kurs na wózki widłowe kraków

Post autor: łukasz1 »

Jeśli chodzi o kursy to warto je zrobić w sprawdzonym miejscu, które posiada bardzo dobre opinie. Takim jest https://radiis.pl/kurs-hds-udt-w-rzeszowie , Bardzo dobre przygotowanie, wszystko objaśniają. Dzięki kursom można znaleźć o wiele lepiej płatną pracę niż dotychczas
goliś

Re: Kurs na wózki widłowe kraków

Post autor: goliś »

Myślę, że przed takim kursem warto sobie zerknąć tutaj https://sklep.manitou.pl/blog/aktualnos ... gulce.html . Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji. Między innymi dowiecie się jaka jest budowa wózka widłowego. Na pewno na kursie będą o tym coś wspominać, ale warto już wcześniej dobrze się z tego tematu przygotować, bo taka wiedza z pewnością przyda się w trakcie użytkowania.
ODPOWIEDZ