Kasa fiskalna do restauracji

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Nataniel_71
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2020, 7:15

Kasa fiskalna do restauracji

Post autor: Nataniel_71 »

Witam. Planuję zainwestować w nową kasę fiskalną do mojej restauracji i zastanawiam się przy tym nad ofertą firmy msj.com.pl. Znacie ich? Chciałbym się dowiedzieć, jakie macie opinie, żeby się upewnić, że warto skorzystać z ich usług.

android blog
Awatar użytkownika
Pakosław-78
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 18:07

Re: Kasa fiskalna do restauracji

Post autor: Pakosław-78 »

Przede wszystkim MSJ specjalizuje się w rozmaitych urządzeniach fiskalnych. Jako jedyni zaproponowali mi kasę NOVITUS NEXT w Inowrocławiu, a konsultowałem się z wieloma sprzedawcami. Okazało się, że to był najlepszy wybór. Polecam!

nfz kraków kontakt
MariaŻ

Re: Kasa fiskalna do restauracji

Post autor: MariaŻ »

Jeżeli jesteśmy w temacie kas fiskalnych to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://taniefiskalne.pl/kontakt/. Ja kupowałam u nich kasę do swojego sklepu i powiem wam, że obawiałam się, że kasa będzie trudna w obsłudze i moje dziewczyny będą miały trudności z obsługą. Kasa okazała się bardzo łatwa w obsłudze.
Paweł

Re: Kasa fiskalna do restauracji

Post autor: Paweł »

Myślę że idealną kasę znajdziecie na stronie kasa fiskalna gdańsk To sklep z licencjonowanymi produktami ale też firma która zajmuje się serwisowaniem programów dostosowanych do celów handlowych zwłaszcza dla gastronomii. To dobra i rzetelna firma. Sprawdźcie.
ODPOWIEDZ