Jaki język

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 142
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Jaki język

Post autor: kokszka »

Witajcie,
na jaki dodatkowy kurs języka obcego warto się Waszym zdaniem zapisać?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Jaki język

Post autor: Rabka »

To zależy, do czego taki język ma się Wam przydać. Jeśli na przykład planujecie wyjazd do pracy do Holandii, to sądzę, że warto pouczyć się języka niderlandzkiego. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... zki/online możecie sobie poczytać o takim kursie organizowanym przez Szkołę ProfiLingua. Polecam :)

eteryczne
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 137
Rejestracja: 27 wrz 2019, 21:27

Re: Jaki język

Post autor: ariana »

A mnie zainteresował ostatnio kurs języka polskiego wrocław. Mój znajomy, który mieszka zagranicą chciałby naszego języka się nauczyć. A mnie się udało znaleźć na jednej stronie właśnie super kurs, na pewno się ucieszy...
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 251
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:10

Re: Jaki język

Post autor: mczay »

Mi się wydaje że teraz najważniejsze języki to angielski i niemiecki, a szkolę językową to polecam ci tą https://lincoln.edu.pl/ bo dobrze tam uczą, mają profesjonalnych nauczycieli. Moja siostra robiła tam kursy i teraz rozmawia już biegle.

kpt kalisz
Awatar użytkownika
Stefan2414
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 11:07
Kontakt:

Re: Jaki język

Post autor: Stefan2414 »

Jeśli chodzi o języki to według mnie angielski jest najlepszy. Po prostu najbardziej się przydaje we współczesnym świecie. Na stronie https://babyenglishcenter.pl/ znajdziecie szkołę językową która jest dosyć mocno polecana.
Profesjonalne biuro rachunkowe w Bielsku-Białej: https://www.efka-bielsko.pl/
Awatar użytkownika
nayeli87
Posty: 4
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki język

Post autor: nayeli87 »

Na pewno warto znać język angielski, przynajmniej w stopniu komunikatywnym.
Awatar użytkownika
cbrekke
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2020, 8:41
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jaki język

Post autor: cbrekke »

Nauka języków obcych jest bardzo ważna w obecnych czasach.
Awatar użytkownika
sanderka
Posty: 185
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: Jaki język

Post autor: sanderka »

Ja musiałam się podszkolić, jeżeli chodzi o język angielski. Moja znajoma poleciła mi naprawdę bardzo fajną szkołę językową: https://lincoln.edu.pl/ Posiadają certyfikaty jakości, więc jak dla mnie to naprawdę spoko firma. Mają szeroki zakres usług, więc na pewno będziecie zadowoleni.
Nikandeś4507

Re: Jaki język

Post autor: Nikandeś4507 »

Moim zdaniem warto zainteresować się językami skandynawskimi. Np. tłumacz języka duńskiego to całkiem intratny zawód. Wielu Polaków wyjechało na północ w poszukiwaniu pracy i się tam osiedliło, w efekcie teraz często potrzebują tłumaczeń z polskiego na szwedzki, duński lub norweski.
Gośka111

Re: Jaki język

Post autor: Gośka111 »

Na pewno angielski byłby dobrą inwestycją w siebie. Na stronie https://lingteam.pl/kursy-jezyka-angielskiego-2 możecie poznać bardzo bogatą ofertę placówki Ling Team. Firma oferuje swoim słuchaczom kilka poziomów nauczania, w bardzo małych, kameralnych grupach lub indywidualnie. Działają w wielu miejscach w kraju, ale nauka może odbywać się także online. Oprócz tego firma zapewnia bardzo dużą ilość wartościowych materiałów dydaktycznych.
Victorr

Re: Jaki język

Post autor: Victorr »

Nauka każdego języka jest ciekawa i zależy czy do czegoś konkretnie potrzebujemy uczyć się danego języka. Jeśli np w pracy wymagają niemieckiego czy włoskiego to warto takiego języka się uczyć. Jeśli uczymy się tylko dla siebie na razie to można rozpocząć od języka angielskiego myślę, bo jest najbardziej popularny i bardzo wielu miejscach można się dzięki niemu porozumieć. Jeżeli szukasz jakichś korepetycji z angielskiego online to zobacz stronę https://englishcorner.pl/korepetycje-z- ... go-online/ jest tam też trochę bezpłatnych materiałów i informacji ale można także zapisać się na zorganizowany kurs angielskiego.
ul2

Re: Jaki język

Post autor: ul2 »

Bez zastanowienia angielski. To język uniwersalny, który pozwoli na dogadanie się w praktycznie każdym miejscu na ziemi. Będzie więc sporym ułatwieniem nawet w podróży.
Nuki95

Re: Jaki język

Post autor: Nuki95 »

Zdecydowanie angielski, i co ciekawe - możesz się go nauczyć bez wychodzenia z domu. Pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=4YGiMEDURew jest filmik od Szybkiej Nauki Pro. Tutaj dowiesz się wiele ciekawych informacji. Firma prowadzi kursy angielskiego online, o których też warto pomyśleć.
polakowalczyk

Re: Jaki język

Post autor: polakowalczyk »

Na początek na pewno warto nauczyć się języka angielskiego. Według mnie szkoła językowa Kraków w Leader School jest jedną z najlepszych w tym rejonie.
ODPOWIEDZ