Jaka poradnia psychologiczna w Łodzi?

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Oktawiusz1960
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2020, 1:57

Jaka poradnia psychologiczna w Łodzi?

Post autor: Oktawiusz1960 »

Witam. Poszukuję sprawdzonej poradni zdrowia psychicznego w Łodzi? Jaką przychodnię z doświadczonymi lekarzami możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
Babeta1989
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2019, 6:00

Re: Jaka poradnia psychologiczna w Łodzi?

Post autor: Babeta1989 »

Ja chodzę do https://poradniasalomon.com.pl/ i bardzo sobie ich chwalę. Szybko zdiagnozowali mój problem i zaproponowali trafne leczenie, więc czuję się o wiele lepiej.
Awatar użytkownika
ludvina
Posty: 64
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:50

Re: Jaka poradnia psychologiczna w Łodzi?

Post autor: ludvina »

tak naprawdę to na chwilę obecną i tak nie ma możliwości spotkania z terapeutą face to face i lepiej jest szukać pomocy w poradniach, które prowadzą konsultacje online :) a wtedy nie trzeba się ograniczać tylko do Łodzi :) ja otrzymalam profesjonalna pomoc od psychoterapeutów z poradni Rymkiewicz System ( z Wrocławia) https://olgarymkiewicz.pl/oferta/psycho ... -psycholog. Na początku łatwo nie było ale postanowiłam zaufać, iść za głosem terapeuty i walczyć ze swoimi słabościami. warto słuchajcie, warto! :)

brokuł jakie ma witaminy
Awatar użytkownika
Agnieszka09
Posty: 35
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:04

Re: Jaka poradnia psychologiczna w Łodzi?

Post autor: Agnieszka09 »

Szukasz w Łodzi więc mogę ci polecić https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ jest to zdecydowanie najlepsza klinika psychologiczna w naszym mieście. Specjaliści, którzy tam pracują potrafią wzbudzić zaufanie w pacjentach, a to jest bardzo ważne, aby móc się przed nim otworzyć i opisać swoje problemy i potrafić o nich rozmawiać.
Chowański

Re: Jaka poradnia psychologiczna w Łodzi?

Post autor: Chowański »

Wszystko tak naprawdę zależy tylko od Waszego podejścia do tematu swojego zdrowia. Ja nie wyobrażam sobie sytuacji, w której moglibyście nie korzystać ze wsparcia najlepszych specjalstów w kontekście psychologicznym. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ macie kontakt do Kliniki psychomedic.pl i powinniście się umówić własnie do nich.
Marzeńka

Re: Jaka poradnia psychologiczna w Łodzi?

Post autor: Marzeńka »

Polecam skorzystać z poradni online, dzięki czemu ma się dostęp do wielu świetnych specjalistów z całego kraju, a niczym terapia online w efektach nie różni się od klasycznej terapii w gabinecie. Sama korzystam z https://wetalk.pl i jestem mega zadowolona z pomocy jaką otrzymuję i z tej formy kontaktu.
Fuńka

Re: Jaka poradnia psychologiczna w Łodzi?

Post autor: Fuńka »

Nie powiem bo sama zastanawiam się nad tym czy by nie udać się do psychologa po pomoc. Bo jednak od momentu wypadku nie radzę sobie z wieloma rzeczami a poza tym nie potrafię funkcjonować bez leków. I tak chyba uzależniłam się od tych leków. I tak dowiedziałam się o ośrodku Nefo w którym to mają bardzo dobrych specjalistów doskonale znających się na wszelkiego typu uzależnieniach. Także myślę, że dla mnie taki pobyt w tym ośrodku to bardzo dobry pomysł.
ODPOWIEDZ