Hurtownia sprzętu gastronomicznego

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Szerek32

Hurtownia sprzętu gastronomicznego

Post autor: Szerek32 »

Witam,
Czy powiecie mi z jakimi hurtowniami lub sklepami współpracujecie jeśli chodzi o zakup sprzętu gastronomicznego, w tym stołów roboczych, garnków, pieców, trzonów itd. Zależy mi na dobrej cenie, jakości wykonania i jednocześnie profesjonalnej obsłudze która jest w stanie doradzić. Z góry dziękuję za pomoc!
Horek44

Re: Hurtownia sprzętu gastronomicznego

Post autor: Horek44 »

To możecie również zapoznać się z ofertą invest horeca u których bez problemów będziecie mogli dobrać pełne wyposażenie do kuchni restauracyjnej zarówno w zakresie stołów roboczych, garnków, trzonów, pieców, czy również termosów na żywność, wilków do mięsa itd. warto zajrzeć, zrobic sobie listę i sprawdzić dostępne opcje oraz pojemności. A w razie czego też skorzystać z pomocy profesjonalnej obsługi.
Jozzik

Re: Hurtownia sprzętu gastronomicznego

Post autor: Jozzik »

Podzielam spostrzeżenia, że duże znaczenie tutaj zdecydowanie ma jakość i jednocześnie funkcjonalność dobranego sprzętu w odpowiedni sposób do prowadzonej działalności i jednocześnie ilości klientów jakich musicie obsłużyć. Dlatego warto sobie zrobić listę i pełne zestawienie, a później poznać konkretną ofertę tutaj https://investhoreca.pl. Na pewno wraz z doswiadczeniem przyjdzie dużo lepsze rozeznanie w konkretnych opcjach.
Szerek32

Re: Hurtownia sprzętu gastronomicznego

Post autor: Szerek32 »

Dzięki wielkie za informacje, najważniejsze jest to aby wybrać przede wszystkim jak najlepsze rozwiazania dla swojego biznesu. A też unikając rzeczy, które po prostu nie są nam potrzebne. Pozdrawiam
Jozzi

Re: Hurtownia sprzętu gastronomicznego

Post autor: Jozzi »

Najważniejsze jest to, aby odpowiednio przygotować przestrzeń do pracy dla wszystkich pracowników na kuchni. Jeśli szukasz konkretnej pomocy to sprawdź sobie invest horeca bo to chyba jedna z większych na rynku pod względem dostępności modeli i producentów. Do tego można dopytać o wszystko i też po prostu w jednym mejscu skompletować całość co może być potrzebne do kuchni.
ODPOWIEDZ