Hazard

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Rekusia

Hazard

Post autor: Rekusia »

Zauważyłam, że mój brat coraz częściej znika na całe noce i to nie jest związane z zakrapianymi imprezami, bo nie czułam nigdy od niego alkoholu. Mam przeczucie, że wpakował się hazard, bo ma dostępną dość dużą gotówkę u siebie. Tak się zmartwiłam, że nawet już znalazłam dla niego Ośrodek Terapii Wiosenna. Leczą w nim różne uzależnienia i między innymi także hazard. Myślicie, że zgodzi się na terapię?
łatwość

Re: Hazard

Post autor: łatwość »

Hazard tak samo jak inne rodzaje uzależnień jest bardzo poważnym uzależnieniem z którym należy walczyć. Bo jednak samej osobie uzależnionej będzie trudno z tym walczyć, gdyż tak na prawdę nie widzi nic w tym złego. Bo na przykład mój wuj zaczął od hazardu a skończył na uzależnieniu od alkoholu. Więc zapisaliśmy go do ośrodka Detoks Fenix aby odbył w nim terapię i wreszcie skończył z tymi uzależnieniami.
Awatar użytkownika
wakacjedwa
Posty: 72
Rejestracja: 10 lis 2019, 12:26

Re: Hazard

Post autor: wakacjedwa »

Hazard to nie wyjście żeby zarobić, jeśli potrzebujemy gotówki lepiej udać się do firmy finansowej BoldInvest https://www.boldinvest.pl/ , zajmują się tam także trudnymi sytuacjami i pomagają wyjść z długów w kontrolowanych sposób. Jednym z takich sposobów jest kredyt konsolidacyjny na naprawę dobrych warunkach.
Ziętek

Re: Hazard

Post autor: Ziętek »

Gram dość dużo na automatach online i bardzo to lubię. Moje ulubione gry to te z siódemkami, czyli popularne 777. Ostatnio szukając nowej gry dla siebie znalazłem fajną stronę https://gryonline2.pl/gry-777/ i chciałbym się nią z wami podzielić, bo może ktoś też szuka strony z dobrymi grami. Co ważne można tam grać za darmo i bez rejestracji, dzięki temu bez inwestowania wiemy, czy dana gra nam odpowiada. Jest tam też kilka ciekawostek takich jak historia gier 777 czy znani producenci i ich najlepsze pozycje. Ogólnie bardzo interesująca strona.
ODPOWIEDZ