Fakturowanie online

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Daniel99

Fakturowanie online

Post autor: Daniel99 »

Witam,
Czy możecie powiedzieć mi na jaki program do fakturowania się zdecydowaliście i przede wszystkim czy jesteście zadowoleni ze względu na funkcjonalność, szybkość i jednocześnie stabilność działania. Oczywiście chodzi mi o wersję już na przyszły 2024 rok, pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na spostrzeżenia!
Breś

Re: Fakturowanie online

Post autor: Breś »

No to możesz w takim razie sprawdzić sobie Księgowość24 jeśli chodzi o wybór programu do fakturowania online na rok 2024, akurat teraz jest jeszcze czas, żeby sobie go przetestować przez miesiąc za darmo. Dostępny jest w wersji Start/Standard/PRO w zależności od wielkości przedsiębiorstwa.
Bozek

Re: Fakturowanie online

Post autor: Bozek »

No właśnie najważniejsze jest to, aby jednak wybrać program który będzie intuicyjny i jednocześnie prosty w obsłudze. Dlatego zanim wykupi się licencję można sobie spokojnie przetestować przez kilka tygodni i podjąć przemyślaną decyzję. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie i też dacie znać jaką opcję na 2024 rok wybraliście.
Daniel99

Re: Fakturowanie online

Post autor: Daniel99 »

Dzięki wielkie za podzielenie się spostrzeżeniami, zdecydowanie najważniejsza jest tutaj jakość i jednocześnie profesjonalizm obsługi na każdym etapie bo księgowość jest bardzo ważna i musi być prowadzona z najwyzszą dokładnością, aby później nie było problemów z rozlcizeniami.
ODPOWIEDZ