Faktoring

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Elora1993
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2023, 13:47

Faktoring

Post autor: Elora1993 »

Czytam od jakiegoś czasu na temat faktoringu i zdecydowałam, że w naszej firmie takie usługi na pewno są potrzebne. Dlatego też szukam polecanych firm, szukam opinii na temat różnych firm i wydaje mi się, że dobrym wyborem będzie firma AOW Faktroing https://www.aow.pl jeśli ktoś z Was korzystał może z ich usług, to będę wdzięczna za podzielenie się opinią.
niteczka

Re: Faktoring

Post autor: niteczka »

Ostatnio, rozmawiając z przyjaciółką jakoś tak, zeszłyśmy na temat naszych firm. Zaczęłam trochę narzekać na długi okres czekania na zapłatę faktury za transport. Okazało się, że ona również tak miała, ale odkąd korzysta z https://transcash.eu/faktoring/ pieniądze ma na swoim koncie nawet w ten sam dzień.
dona

Re: Faktoring

Post autor: dona »

Jeśli chodzi o umorzenie długu , to wiecie coś na ten temat? Mam nadzieję, że warto czasem po prostu przegadać niektóre kwestie, bo jak wiadomo, wszystko ma swoje właśnie cele i też skutki. Jeśli nie będziemy myśleć o tym, to naprawdę wiele, wiele tracimy. Warto mieć to na uwadze. A długi to nie jest nic fajnego.
AndrzejMM

Re: Faktoring

Post autor: AndrzejMM »

Jeśli macie problem z długimi terminami spłaty faktur przez Waszych kontrahentów i klientów i jednocześnie zastanawiacie się nad taką opcją, jak finansowanie sprzedaży z przejęciem ryzyka to możecie również sprawdzić ofertę w tym zakresie przygotowaną przez Faktoria https://faktoria.pl/oferta/finansowanie ... em-ryzyka/. Dzięki czemu nie trzeba obawiać się o to czy faktura zostanie spłacona, a tez można od ręki otrzymać środki za fakturę. Pozdrawiam serdecznie!
ODPOWIEDZ