dozowniki bezdotykowe

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
ada202
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:59

dozowniki bezdotykowe

Post autor: ada202 »

Dlaczego nie stosuje się dozowników bezdotykowych, tylko wszędzie trzeba przyciskać, żeby nabrać mydła albo płynu dezynfekującego?
Przecież takie rozwiązania są już dostępne, urządzenia dostępne na https://www.berendsen.pl/nasze-rozwiaza ... -w-pianie/ reagują na czujnik ruchu - w obecnej sytuacji byłyby chyba idealnym rozwiązaniem!
Nie wiem, może niektórzy uważają je za zbyt drogie czy co...
Awatar użytkownika
gaba
Posty: 33
Rejestracja: 23 lut 2020, 21:54

Re: dozowniki bezdotykowe

Post autor: gaba »

Wow, bardzo ciekawe, wygodne i higieniczne rozwiązanie:)
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 26
Rejestracja: 19 lip 2019, 14:51

Re: dozowniki bezdotykowe

Post autor: Margot »

W ogóle w wielu miejscach, tak jak np. w galerii Tkalni w Pabianicach: https://centrumtkalnia.pl/ powinny pojawić się takie dozowniki przed wejściem. Wszystkie punkty handlowe powinny brać przykład z tego miejsca, w którym dbają o bezpieczeństwo klientów po prostu. Sama galeria jest w ogóle doskonale zaprojektowana, bo pasaż jest mega szeroki i można naprawdę zachować dystans między sobą. Byliście kiedyś w tej galerii? Znacie?
nowakalicja

Re: dozowniki bezdotykowe

Post autor: nowakalicja »

Polecam Wam dozownik do mydła w pianie niezależnie od tego czy to łazienka w domu, czy w firmie a może i publiczna. Ciekawą i atrakcyjną ofertę znajdziecie w sklepie internetowym HD Plus.
marek22

Re: dozowniki bezdotykowe

Post autor: marek22 »

Chcę wam polecić sklep internetowy https://gigaom.pl/czujniki-optyczne-laserowe tam można znaleźć wiele dobrej jakości produktów automatyki przemysłowej od renomowanych producentów i znanych firm. Zobaczcie bo szeroką mają ofertę zwłaszcza na czujniki.
ODPOWIEDZ