Dotacja na panele?

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Rzepka
Posty: 74
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:14

Dotacja na panele?

Post autor: Rzepka »

Można się gdzieś starać o dofinansowanie montażu paneli słonecznych?
Awatar użytkownika
Twittek
Posty: 51
Rejestracja: 07 paź 2019, 17:15

Re: Dotacja na panele?

Post autor: Twittek »

Nie wiem czy nie powinnaś się dowiadywać o dotacje w ramach programu Czyste powietrze. Zadzwoń do gminy i myślę, że będą wiedzieć z jakiego programu pomocowego można skorzystać :)

U mnie niedawno był przedstawiciel firmy instalującej żeby sprawdzić systemy mocowania paneli fotowoltaicznych i inne kwestie dotyczące montażu. Niedługo dostanę wycenę i będą zaczynać. Możesz tez spytać bezpośrednio właśnie taką firmę, oni te przepisy mają w jednym palcu, a tu masz adres https://hymon.pl/oferta/systemy-montazowe/

wolne konopie piosenka
Awatar użytkownika
melody
Posty: 60
Rejestracja: 29 lis 2019, 11:17

Re: Dotacja na panele?

Post autor: melody »

Mozna :) https://levada.pl/wszystko-co-powiniene ... owoltaike/ poczytaj sobie, tu jest wszystko odnosnie dofinansowania i jak cos to w Levadzie wlasnie pomagają przygotowac dokumentacje :) korzystalamz ich uslug w tym celu
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Dotacja na panele?

Post autor: balonik »

Oczywiście cały czas funkcjonują dotacje na montaż instalacji fotowoltaicznej i jestem zdania, ze jest to bardzo dobry pomysł. Ja jestem również zdania, że odkąd mam fotowoltaikę http://inovativ.pl/project_category/5kwp/ to dla mnie jest to bardzo fajne rozwiązanie, gdyż ceny prądu wychodzą bardzo niskie.
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Dotacja na panele?

Post autor: Rabka »

Jeśli chcecie uzyskać pomoc na przykład przy składaniu wniosku o takie dofinansowanie na panele fotowoltaiczne, to polecam kontakt z firmą https://www.efektywniej.pl/ z Wrocławia. Zajmuje się ona właśnie między innymi pozyskiwaniem takich dofinansowań. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ze współpracy :)
ODPOWIEDZ