Cera trądzikowa - problemy

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Ułka

Cera trądzikowa - problemy

Post autor: Ułka »

Jakie kosmetyki i preparaty są warte uwagi jeżeli chodzi o walkę z cerą tłustą i trądzikową? Potrzebuję konkretnych propozycji i marek na które same stawiacie i jednocześnie gdzie należy ich szukać. Mam nadzieję, ze z Waszą pomocą uda mi się znaleźć optymalną opcję dla mojej skóry :D
Beśka

Re: Cera trądzikowa - problemy

Post autor: Beśka »

W mojej opinii jeśli będziecie szukali profesjonalnej pomocy i dobrej jakości kosmetyków do cery problematycznej i trądzikowej to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę marki Summe, jak na przykład seria Balance https://summe.pl/seria/balance/ w którego skład wchodzi oczyszczająca pianka seboregulująca, czy też krem balansujący tłusta i mieszana ;)
Sariśka

Re: Cera trądzikowa - problemy

Post autor: Sariśka »

Też uważam, że akurat jeśli chodzi o problemy związane ze stanem skóry i przebarwieniami skóry, trądzikiem i słabym nawilżeniem to trzeba sobie jakoś radzić dlatego warto zajrzeć do oferty marki Summe i przekonać się jak dokładnie wygląda skład bo stawiają na składniki naturalne, które docierają do głębokich warstw skóry skutecznie ją odbudowując i przywracając jednak ten zamierzony naturalny wygląd ;)
Ułka

Re: Cera trądzikowa - problemy

Post autor: Ułka »

Sariśka pisze: ↑26 sie 2021, 8:47 Też uważam, że akurat jeśli chodzi o problemy związane ze stanem skóry i przebarwieniami skóry, trądzikiem i słabym nawilżeniem to trzeba sobie jakoś radzić dlatego warto zajrzeć do oferty marki Summe i przekonać się jak dokładnie wygląda skład bo stawiają na składniki naturalne, które docierają do głębokich warstw skóry skutecznie ją odbudowując i przywracając jednak ten zamierzony naturalny wygląd ;)
Dzięki wielkie za informacje, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że tak jak piszecie będzie to dobry kierunek do walki z negatywnymi zmianami wyglądu mojej niestety problematycznej cery :)
Małka

Re: Cera trądzikowa - problemy

Post autor: Małka »

Też myślę, że mogę się zgodzić ponieważ można u nich liczyć zarówno na bogaty naturalny skład, skuteczność działania i jednocześnie różnorodność kosmetyków w zależności od konkretnych potrzeb i zmian skórnych z jakimi musicie sobie poradzić, a niestety trądzik i zmiany atopowe nie są przez nikogo pożądane niezależnie od wieku :)
baśka

Re: Cera trądzikowa - problemy

Post autor: baśka »

Oj ja też miałam dosyć duże problemy z cerą trądzikową, ale wystarczyło tylko zmienić kosmetyki. Raz zrobiłam zakupy w Ekoaleja.eu i powiem wam, że kosmetyki bardzo dobrze wpłynęły na moją cerę. Są one naturalne, więc nie zawierają żadnej chemii co jest bardzo ważne
Stanisław

Re: Cera trądzikowa - problemy

Post autor: Stanisław »

Jeżeli szukacie kosmetyków do twarzy to polecam wam stronę ktomalek. Tutaj https://ktomalek.pl/produkty-kosmetyczn ... ki/k-127/1 możecie sprawdzić jakie produkty kosmetyczne pod oczy wam mogłyby pomóc. Na samej platformie ktomalek możecie poszukać dowolnych leków i nie tylko, które was interesują.
Inna

Re: Cera trądzikowa - problemy

Post autor: Inna »

Regularne wykonywanie delikatnego peelingu pomoże usunąć martwe komórki naskórka, co sprawi, że skóra będzie wyglądała na świeższą i bardziej promienną. Ważne jest, aby wybierać peelingi dostosowane do cery dojrzałej. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w artykule pod linkiem https://iszczecinek.pl/pl/651_artykuly- ... rzala.html więc peeling powinien być wykonywany regularnie, ale z umiarem, aby nie podrażnić skóry.
Grażek

Re: Cera trądzikowa - problemy

Post autor: Grażek »

ja od tego trądziku nabawiłam się ogromnych przesuszeń, przesadziłam z kwasami :( teraz muszę stosować krem Orientany Kali Musli który łagodzi te stany na skórze i daje ukojenie. także jeśli macie wrażliwą cerę to polecam ten kosmetyk, daje ulgę
ODPOWIEDZ