Budowa domu a materiały

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
Klemens-90
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2021, 6:43

Budowa domu a materiały

Post autor: Klemens-90 »

Witajcie forumowicze. Czy ktoś z was zdecydował się na samodzielną budowę domu? Pyta, ponieważ zastanawiam się, gdzie najlepiej byłoby skompletować wszelkie potrzebne materiały. Do głowy przyszła mi oczywiście hurtownia materiałów budowlanych. Chyba tak będzie najłatwiej wszystko zdobyć, prawda?
Łabek

Re: Budowa domu a materiały

Post autor: Łabek »

Mąż częściowo buduje sam, oczywiście co potrafi i co jest w stanie zrobić samodzielnie. Wiadomo, jak wszyscy, my też szukamy oszczędności. Podobnie z zakupem materiałów budowlanych. Jeśli chodzi o kruszywa, to w naszej okolicy cenowo naprawdę dobrze wypada skład Podolski - Kruszywa https://podolski-kruszywa.pl/ i właśnie od nich zamawiamy.
szypiś

Re: Budowa domu a materiały

Post autor: szypiś »

Myślę, że za odpowiednimi materiałami budowlanymi można się na spokojnie tutaj https://budujmy.eu/pl/products/ceresit- ... -1966.html rozejrzeć. Jest tam bowiem namiar na sklep, gdzie można się szybko i kompleksowo zaopatrzyć. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

egr uszkodzony objawy
Anuśka45

Re: Budowa domu a materiały

Post autor: Anuśka45 »

Materiały budowlane są tak samo ważne jak dobra ekipa budowlana. Budowę domu zaczynamy od niezwykle ważnej rzeczy - wyboru projektu budowlanego i w tej kwestii mogę wam pomóc. Znamy i polecamy firmę Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ , która dysponuje dużą bazą projektów. Tam prócz dobrego projektu otrzymaliśmy darmowy pakiet projektów dodatkowych o wartości ponad 1.6 tys. zł. Otrzymalismy projekt szamba oraz projekt ogrodzenia - bardzo nam się przydadzą.
MorganŻ

Re: Budowa domu a materiały

Post autor: MorganŻ »

Ja ostatnio szukałem firmy, która przeprowadziłaby kompleksowo kosztorys mojej budowy....bo całkowicie nie wiedziałem ile wyniesie mój remont i na ile mogę sobie pozwolić. Do kosztorysowania zatrudniłem firmę Baks https://bakskatowice.pl/oferta i szybko i sprawne dokonali kosztorysu i wiem teraz ile szykować kasy.
MarcinĆEKLARSKI

Re: Budowa domu a materiały

Post autor: MarcinĆEKLARSKI »

A gdzie kupujecie najczęściej materiały budowlane ? bo ja to już tyle razy zmieniałem miejsca ze względu na podnoszone ceny. Teraz znalazłem firmę w, której regularnie zamawiam materiały ścierne BERNAŚ z Łodzi https://bernas.pl/3m-materialy-scierne/ i mają stałe ceny i dlatego lubię u nich zamawiać.
MaciekŃ

Re: Budowa domu a materiały

Post autor: MaciekŃ »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję wynajem szalunków to mogę polecić firmę FORMWORK https://form-work.pl/kontakt . Firma oferuję wynajem szalunków w tym szalunki ścienne, szalunki stropowe, płyty szalunkowe . Współpracuję z tą firmą już od bardzo dawna i jestem zadowolony.
kaszuś

Re: Budowa domu a materiały

Post autor: kaszuś »

Bardzo ważny jest dobór materiałów, które będą użyte do wniesienia konstrukcji. Bardzo często stosuje się stal budowlaną oraz pręty zbrojeniowe, które są tu dostępne http://acricom.pl/stal-budowlana-prety- ... lodz-lask/ . Wykorzystywane są w przypadku budowy na niestabilnym gruncie (np. zagrożonym zalaniem) albo do wzmacniania konstrukcji
andrzejek

Re: Budowa domu a materiały

Post autor: andrzejek »

Przy remoncie domu bardzo pomogła mi hurtownia elektryczna, dowozili mi wszystko na miejsce, mogłem wieczorem usiąść z piwkiem i zamówić tego, co potrzebuję a na drugi dzień to miałem, dodatkowo dużym plusem jest możliwość skorzystania z doradztwa, wystarczy skontaktować się telefonicznie.
ODPOWIEDZ