badania krwi

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
KamilŻ

badania krwi

Post autor: KamilŻ »

Cześć. Moja córka niedawno przechodziła enemie, dlatego chciałbym zabrać ją na kontrolne badania krwi. Polecicie jakąś klinikę z Wrocławia?
KamilŻ

Re: badania krwi

Post autor: KamilŻ »

Po wielu opiniach w internecie wybrałem http://witamedica.pl/badania-laboratoryjne/ myślicie że warto?
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: badania krwi

Post autor: Rabka »

Niestety nie każde schorzenie da się zdiagnozować na podstawie badań z krwi. Czasami konieczne jest włączenie szerszej diagnostyki i na przykład wykonanie rezonansu magnetycznego. Jest to naprawdę bardzo dokładne badanie obrazowe, które może sporo powiedzieć na temat stanu zdrowia. W Warszawie na przykład rezonans magnetyczny możecie wykonać sobie w Centrum Diagnostycznym RadioMedica na ul. Bobrowieckiej. Mają tam bardzo nowoczesny, specjalistyczny sprzęt, a obsługa zawsze jest miła i pomocna.
Awatar użytkownika
sakk
Posty: 57
Rejestracja: 18 wrz 2019, 2:53

Re: badania krwi

Post autor: sakk »

Regularne wykonywanie badań jest ważnym działaniem profilaktycznym. Lekarz na pewno zleci te które warto wykonać. W placówkach https://zdrowie.pzu.pl/ można korzystać z regularnych wizyt lekarskich medycyny rodzinnej jak i tych specjalistycznych. Na stronie nie brakuje także wskazówek i porad jak o zdrowie prawidłowo dbać.
Awatar użytkownika
Hejoho
Posty: 272
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:38

Re: badania krwi

Post autor: Hejoho »

Jeśli zamierzasz wziąć udział w badaniu klinicznym, najlepiej jest współpracować z ośrodkiem, który ma dobre wyniki. Z tego co wiem, to http://clinicalbs.com/ jest świetnym miejscem na tego typu usługi, więc myślę, że warto się z nimi skontaktować. Proszę dajcie mi znać, co o tym sądzicie.
ODPOWIEDZ