Artykuły promocyjne

Poszukujesz porady lub podpowiedzi? Napisz, na pewno pomożemy.
Awatar użytkownika
ilonasup
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2020, 10:43

Artykuły promocyjne

Post autor: ilonasup »

Zastanawiam się, co zabrać ze sobą na targi branżowe, żeby się dobrze zaprezentować i wyróżnić spośród konkurentów.
Zwykłe długopisy i pendrive to już przeżytek... może coś takiego https://www.exact.net.pl/artykuly-odbla ... escencyjne lepiej będzie wykorzystać?
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 162
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:37

Re: Artykuły promocyjne

Post autor: Agnes »

na takie targi czy konferencje warto pomyśleć o funkcjonalnych gadżetach promocyjnych. Mam tu między innymi na mysli kubek firmowy , długopisy, etui, odzież itp... No pomysłów jest tu wiele - a co może nas ograniczać to tylko nasza wyobraźnia :D Takimi usługami zajmuje się firma FeelGood - powiesz co potrzebujesz a u nich to dostaniesz
kejti

Re: Artykuły promocyjne

Post autor: kejti »

Na takich targach na pewno sprawdzą się ulotki, wizytówki czy jakieś roll-upy. Ja mam swoich grafików od tego typu rzeczy. Robią na prawdę fajne projekty graficzne dla firm w dobrych cenach. Sprawdź studio Artlime, na prawdę warto z nawiązać z nimi współpracę.
Awatar użytkownika
pojq889
Posty: 217
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:27

Re: Artykuły promocyjne

Post autor: pojq889 »

Która metoda druku jest tańsza w przypadku ulotek? Jestem raczej zielona w temacie, a szef zlecił mi zajęcie się tematem, więc może ktoś z was ma na ten temat wiedzę. Jak na razie na stronie http://www.portalmedialny.pl/art/74932/ ... nzach.html czytam, jak powinny wyglądać właściwe ulotki.

archiwizowanie dokumentów warszawa
Liśka

Re: Artykuły promocyjne

Post autor: Liśka »

Promocyjne gadżety to przede wszystkim gazetki, ulotki i wiele innych. Ważne jest ich rozdanie też, czy pod wskazany adres czy rozdanie na ulicy. Takie działania na pewno ma firma http://post-serwis.pl/zasieg/pomorskie/ , która zajmuje się takimi działaniami na różnym terenie.
ścianki!

Re: Artykuły promocyjne

Post autor: ścianki! »

Nie zapominajcie o ściankach promocyjnych!
To przecież od nich w dużym stopniu zależy, czy uczestnicy targów w ogóle zainteresują się firmą i jej ofertą. Zobaczcie kilka przykładowych konstrukcji na https://www.qubesystem.pl/scianki-reklamowe/ a od razu załapiecie, o co mi chodzi. Nie jest to artykuł promocyjny sensu stricte, ale walorów reklamowo-makretingowych nie sposób jej odmówić.
ODPOWIEDZ