Węże i akcesoria jargum.pl

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Awatar użytkownika
Edward90
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2020, 5:03

Węże i akcesoria jargum.pl

Post autor: Edward90 »

Słyszał ktoś z was o firmie jargum.pl? Jeśli nie, a będziecie szukać sprawdzonego dystrybutora węży gumowych lub PCV, to polecam zwrócić uwagę na ich ofertę. Kupicie u nich też akcesoria takie jak obejmy, złącza, zakucia i wiele innych. Moim zdaniem jakość ich asortymentu jest bezkonkurencyjna, zresztą tak jak i ceny.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Węże i akcesoria jargum.pl

Post autor: balonik »

Niestety nie miałem jeszcze nigdy okazji posiadać nic z tej firmy i muszę przyznać, że faktycznie wyroby z gumy czasami są bardzo przydatne. Ja sobie chwalę bardzo maty gumowe doskonałej jakości z https://www.alumatex.pl/produkty/maty-gumowe/ i muszę przyznać, że sprawdzają się bardzo dobrze.
Węże

Re: Węże i akcesoria jargum.pl

Post autor: Węże »

Nasze przedsiębiorstwo najczęściej zamawia te produkty od firmy Pneumat., która ma szeroką ofertę i bardzo dobrej jakości węże przemysłowe! Dostępne są tam węże do wody, powietrza, substancji spożywczych, paliw, gorącej wody, betonu itp.! Jak sam/a widzisz, wybór jest ogromny! Zachęcam do zapoznania się z ofertą i ewentualnych zakupów :)!
Antek09

Re: Węże i akcesoria jargum.pl

Post autor: Antek09 »

A jeśli potrzebujecie połączyć elementy rur czy węży to koniecznie sprawdźcie ofertę https://obejmy-mocowania.pl/. Tam z całą pewnością znajdziecie wszystko co niezbędne, od opasek, po mocowania do rur oraz obejmy do rur. Fajnym rozwiązaniem jest wybór gotowych zestawów, kompletów obejm, a nawet specjalnych stołów i wieszaków, które pomogą zorganizować przestrzeń w warsztacie.

zaburzenia osobowości kraków
ODPOWIEDZ