Walka z uzależnieniem

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Elżbietka

Walka z uzależnieniem

Post autor: Elżbietka »

Cześć jeżeli znacie kogoś kto ma problemy z używkami i nie wiecie jak mu pomóc to polecam ośrodek Nefo. Pracują tam specjaliści, którzy pomogli już wielu osobom pokonać nałóg a dodatkowo opracowali autorską metodę terapii walki z uzależnieniem.
Grażyna11

Re: Walka z uzależnieniem

Post autor: Grażyna11 »

Niestety, ale jeśli będziecie walczyć samodzielnie, to możecie łatwo polec. Właśnie dlatego może jednak warto byłoby wesprzeć się wiedzą i doświadczeniem osób, które mogą Wam pomóc wyjść z takiego dołka. Wiem, że nowoczesna Klinika PsychoMedic.pl jest bardzo chwalona właśnie w kontekście pomocy osobom uzależnionym, więc warto byłoby zadzwonić do 22 253 88 88 i umówić się na konsultację. Chodzi w końcu o Wasze życie, pamiętajcie o tym.
nóżkowa

Re: Walka z uzależnieniem

Post autor: nóżkowa »

Nie powiem bo walka z uzależnieniem jest nierówna. Dlatego też bardzo ważne jest to aby zdawać sobie sprawę ze swojego nałogu i w ogóle chcieć podjąć z nim walkę. I takim idealnym miejscem na podjęcie takiej walki jest pobyt w ośrodku Mental Relax w którym to można liczyć na bardzo fachową pomoc terapeutów dla których praca to pasja oraz zaangażowanie. Także teraz muszę do tego przekonać uzależnioną osobę.
Kamil90

Re: Walka z uzależnieniem

Post autor: Kamil90 »

Moim zdaniem leczenie uzależnienie ze wsparciem specjalistów będzie na pewno bardziej efektywne. Uważam, że nie ma co marnować czasu na szukanie samemu rozwiązań, tylko od razu skierować się po pomoc. Mojemu kuzynowi lekarze zaproponowali zaszycie alkoholowe w Legnicy i dzięki temu przestał pić. Implantacja tabletki z Esperalem zalicza się do formy terapii wywołującej awersję, czyli po jej zastosowaniu alkoholik zaczyna unikać spożywania napojów procentowych.
pamol4

Re: Walka z uzależnieniem

Post autor: pamol4 »

Koniecznie trzeba rozważyć jakieś profesjonalne leczenie np. odwyk Skoczów - https://szansanawolnosc.pl/odwyk-skoczow/ Jednak co profesjonalna pomoc to profesjonalna pomoc!
alicjages

Re: Walka z uzależnieniem

Post autor: alicjages »

Polecam Wam prywatny ośrodek leczenia uzależnień Wrocław. Mój znajomy tam był i wyszedł z nałogu, serdecznie polecam. Warto sobie przeczytać więcej o tym ośrodku.
Malejka

Re: Walka z uzależnieniem

Post autor: Malejka »

Bardzo dobre opinie ma ośrodek Tratwa w Wiśle, w nim własnie był teśc. Od lat piła, była na AA już ale nic niestety nie pomogło. dopiero tesciowa dowiedziała się o tym ośrodku i zawieźliśmy go w zeszłym roku. Był pare tygodni i udało sie. Rok minoł jak nie pije. Tak długo jeszcze nie wytrzymał , wiec wszyscy sa dobrej myśli
ODPOWIEDZ