Tłumacz języka niemieckiego

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Awatar użytkownika
Kropkapodi
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:25

Tłumacz języka niemieckiego

Post autor: Kropkapodi »

Szukacie dobrego tłumacza języka niemieckiego? Zależy Wam na kimś kto szybko i bezbłędnie przetłumaczy specjalistyczne treści? Biuro https://www.germalex.pl/ oferuje tłumaczenia ustne i pisemne a także przekłady specjalistyczne. U nich przetłumaczycie na język polski rozmaite dokumenty, akty notarialne, historie choroby oraz wiele innych. Na stronie znajdziecie szczegółowy cennik poszczególnych tłumaczeń.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Tłumacz języka niemieckiego

Post autor: balonik »

Jeśli chodzi o mnie to na dobrą sprawę ja jeszcze nigdy nie miałem okazji zlecać tłumaczeń właśnie z tego języka obcego. Za to jestem zdania, że doskonale sprawdza się oferta tłumaczeń dokumentów https://dogadamycie.pl/uslugi/tlumaczenia-dokumentow/ gdyż to właśnie z niej najczęściej teraz korzystam.
kamin

Re: Tłumacz języka niemieckiego

Post autor: kamin »

W różnych sprawach kontaktujemy się z firmą niemiecką, z która współpracujemy. Wysyłamy im różne dokumenty i sprawozdania w ich języku. Nie tłumaczymy wszystkiego sami, tylko korzystamy z usług biura tłumaczeń Interlang https://interlang.pl/jezyki.php z Gdyni. Oni tłumacza na wiele języków i bez problemu robią przekłady tekstów specjalistycznych i branżowych, co szczerze doceniamy, bo takie właśnie mamy w większości. Ceny ich usług są korzystne, tłumaczenia wykonują terminowo.
ODPOWIEDZ