StrefaTarota - Znaczenie kart tarota

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Adorr

StrefaTarota - Znaczenie kart tarota

Post autor: Adorr »

Ostatnio przeglądając internet trafiłem na reklamę w sieci strony https://strefatarota.pl/. Zainteresowałem się tematem, zwłaszcza opisem kart tarota dostępnym za darmo na tej stronie. Karty tarota są bardzo ciekawe, bo jest w nich wiele uniwersalnych prawd. Wystarczy czytać przesłanie danej karty tarota i można wnieść coś dla siebie, bez rozkładania talii tarota. Więc nie trzeba nawet "bawić" się w wróżenie. Zachęcam do zapoznania się z tym, mi to wiele pomogło. Zwłaszcza takie karty jak Wieża, 2 mieczy i 2 monet.

Prywatnie na temat wróżb się nie wypowiem, byłem kiedyś trochę dla beki u wróżki. Wróżka Ruda Śląska coś tam mi powiedziała, lecz było to bardzo ogólnikowe. Jakoś uważam, że jesteśmy kowalami swojego losu. Interesują się jednak rozwojem duchowym, kulturą wschodu itp.. Tutaj karty tarota niosą ze sobą cenny przekaz i zachęcam do zapoznania się z tematem :D :D .
olafinaa

Re: StrefaTarota - Znaczenie kart tarota

Post autor: olafinaa »

Układanie tarota to dla mnie czarna magia, pod tym kątem że się na tym nie znam, ale ja na razie też sprawdzam jakieś informacje, takie jak https://venus-and-mars.com/1111-anielsk ... merologii/ no i to dla mnie ma znaczenie. Podobno te liczby mają dla nas kompleksowe znaczenie, a to ma sporo informacji zwrotnych dla nas.
ODPOWIEDZ