Okna i rolety Szczecin

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Awatar użytkownika
Huberta1992
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2020, 10:27

Okna i rolety Szczecin

Post autor: Huberta1992 »

Ktoś z was korzystał z oferty firmy twoje-okna.szczecin.pl? Dowiedziałam się, że można u nich dostać okna Drutex, a że bardzo zależy mi na jakości, to stwierdziłam, że właśnie w nie warto byłoby zainwestować. Myślicie, że się opłaci?
Awatar użytkownika
herma1979
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 7:11

Re: Okna i rolety Szczecin

Post autor: herma1979 »

Ze strony ekipy z firmy Twoje Okna możesz liczyć nie tylko na sprawny montaż, ale i fachowe doradztwo i moim zdaniem warto im pod tym względem zaufać. Mnie poza oknami montowali też rolety zewnętrzne, z czym poradzili sobie równie dobrze. Nic dodać, nic ująć.
Miśek

Re: Okna i rolety Szczecin

Post autor: Miśek »

Dobrej jakości rolety wewnętrzne w rozsądnych cenach kupicie w szczecińskim Rotombud. Tu ich strona internetowa https://rotombud.pl/oferta/rolety-wewnetrzne/ Wybraliśmy rolety Rubin - w kasetce i prowadnicach, dzięki czemu prześwity są minimalne. Rolety są porządnie wykonane, łatwo montowane bezpośrednio na skrzydle okna, mają dobrze działający samohamujący mechanizm łańcuszkowy, także po całości nam pasują, z naszej strony 100 % zadowolenia.
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: Okna i rolety Szczecin

Post autor: balonik »

Kiedy nie wiesz na jakie rolety się po prostu zdecydować to wejdź w takiej sytuacji do sklepu i myślę, że wtedy nie będzie problemów z wyborem. Jak dla mnie również dość ważną rolę odgrywa to w jakiej obudowie roleta się znajduje. Należy wiedzieć, że jest ich kilka rodzajów.
ODPOWIEDZ