najlepszy kurier

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Awatar użytkownika
kiszka
Posty: 73
Rejestracja: 18 wrz 2019, 15:49

najlepszy kurier

Post autor: kiszka »

Który Waszym zdaniem kurier jest najlepszy i najtańszy? Macie jakiegoś swojego jednego sprawdzonego?
Awatar użytkownika
movis
Posty: 55
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:37

Re: najlepszy kurier

Post autor: movis »

Brat mój mówi że cennik paczek kuriera FedEx wypada najkorzystniej . A on sporo wysyła, bo prowadzi sprzedaż internetową to się na pewno na tym dobrze zna. Jednak nie musisz wierzyć na słowo, wystarczy że wejdziesz na stronę brokera kurierskiego i sama się przekonasz :)
Awatar użytkownika
styka
Posty: 37
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:23

Re: najlepszy kurier

Post autor: styka »

ja mam takie pytanie, gdyż widzę tu osoby doświadczone, jak zapakować przesyłkę dla DPD ? chcialabym progesjonalnie , żeby się nie okazało że kurier przyjdzie i okaże się że paczka źle przygotowana
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 251
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:10

Re: najlepszy kurier

Post autor: mczay »

Już kilka razy korzystałem z tej oferty: https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-mi ... we/austria . W sumie to jedyny broker z jakim podjąłem współpracę, ale jest naprawdę dobry, więc nie mam potrzeby szukać lepszej oferty. Ceny są niskie, wybór kurierów i ofert duży, więc to jest to, na czym mi zależało.
Awatar użytkownika
pojq889
Posty: 217
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:27

Re: najlepszy kurier

Post autor: pojq889 »

Wiele cen jest niższych, jeśli dalsze etapy spedycji przesyłek również mogą być tanie. Przykładowo spedycja do chin trwa krócej i jest tańsza, jeśli zdecydujecie się na transport kolejowy, o czym przeczytać możecie na stronie https://pfc24.pl/transport-kolejowy-do-chin/ .
Awatar użytkownika
Agnes
Posty: 162
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:37

Re: najlepszy kurier

Post autor: Agnes »

Jesli prowadzimy wysyłkę zagraniczną i krajowa to warto skontaktować się z odpowiednią firmą transportową. Myślę ,że warto także skontaktować się z firmą Magemar https://magemar.com.pl/ bo ta firma oferuje profesjonalne transporty droga morską i lądową na całym obszarze Europy. Zajmują się spedycją, ładunkami ponadnormatywnymi a także zajmują się cała agencją celną. Nie ma więc obaw że coś pójdzie nie po naszej myśli. Oni dopilnują wszystkiego od A do Z
Awatar użytkownika
Robert7979
Posty: 43
Rejestracja: 06 sie 2020, 10:25

Re: najlepszy kurier

Post autor: Robert7979 »

DPD
----
klimatyzacja
Awatar użytkownika
balonik
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:54

Re: najlepszy kurier

Post autor: balonik »

Wydaje mi się, że nie można wskazać jedynego najlepszego kuriera gdyż każdy z nich ma jakieś zalety. Właśnie dlatego ja bardzo lubię korzystać z usług brokera kurierskiego i tam sobie wyboeram najlepszą opcję. Czytałem także na stronie https://www.sendit.pl/blog/jak-wyslac-komus-prezent jak można wysłać prezent i wiedzieć, że dotrze on na czas.
ODPOWIEDZ