Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
łeba123

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: łeba123 »

Obecnie chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna osiągnęły bardzo wysoki poziom. Dzięki nim wiele osób pozbywa się niedoskonałości na swoim ciele a co za tym idzie przyczyn kompleksów. Przeczytaj szczegóły na temat modelowania łydek. Decydując się na te i podobne zabiegi warto zlecić je specjaliście jakim jest Dr Marek Ciesiński.
Awatar użytkownika
enika
Posty: 79
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:49

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: enika »

Masz rację, medycyna estetyczna ostatnimi czasy bardzo się rozwinęła, ale to dobrze. Dzięki temu można jeszcze szybciej i lepiej pozbyć się naszych niedoskonałości. Sama korzystałam z jej dobrodziejstw i moje ciało coraz bardziej mi się podoba. Dlatego mogę polecić Centrum Damiana https://damian-cme.pl/ gdzie już mam swojego lekarza który o mnie dba.
Lołka

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: Lołka »

łeba123 pisze: ↑29 cze 2021, 12:10 Obecnie chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna osiągnęły bardzo wysoki poziom. Dzięki nim wiele osób pozbywa się niedoskonałości na swoim ciele a co za tym idzie przyczyn kompleksów.
Też uważam, że warto, sama kilka razy już skorzystałam. Jeśli szukacie dobrego specjalisty z Krakowa, to na pewno dr Kopycińska ahttps://drkopycinska.krakow.pl jest godna polecenia. Mam do niej pełne zaufanie :)
ODPOWIEDZ