Medycyna estetyczna - czy warto?

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
0didżej0

Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: 0didżej0 »

Może się tak zdarzyć że nie czujemy się dobrze w swoim ciele i najchętniej zmienilibyśmy w sobie parę drobiazgów. Medycyna estetyczna cały czas się rozwija i daje nowe możliwości. Takie zmiany pozwalają nam pozbyć się kompleksów i lepiej zaakceptować swoje ciało. Polecam skontaktować się z chirurgiem plastycznym w Krakowie.
Baśka

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Baśka »

Ja nie mam żadnych wątpliwości co do tego, czy warto robić coś dla siebie. A zabiegi medycyny estetycznej, pomagają nam dobrze czuć się samej ze sobą. Ja ostatnio zapisałam się na zabieg korekty opadającej powieki, bo okazało się, że jest urządzenie plazma, dzięki któremu nie trzeba już zabiegu chirurgicznego.
Oluś89

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Oluś89 »

Osobiście nie byłem jeszcze na żadnym zabiegu z medycyny estetycznej ale muszę powiedzieć, że ciekawym zabiegiem może być złuszczanie skóry. Na stronie https://klinikaotco.pl/artykuly/aktywne ... ala-z-nog/ znajdziecie mnóstwo informacji na temat takiego zabiegu.
Kińka

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Kińka »

0didżej0 pisze: ↑28 maja 2021, 13:57 Może się tak zdarzyć że nie czujemy się dobrze w swoim ciele i najchętniej zmienilibyśmy w sobie parę drobiazgów. Medycyna estetyczna cały czas się rozwija i daje nowe możliwości. Takie zmiany pozwalają nam pozbyć się kompleksów i lepiej zaakceptować swoje ciało.
Zdecydowanie zgadzam się z Twoim wpisem. Dlatego też ja zdecydowałam się na operację plastyczną - w klinice dr Anny Olender, w Żarkach Letnisko https://drolender.pl/zabiegi/korekta-nosa/ miałam operację krzywej przegrody nosowej, jestem ogromnie zadowolona.
Robertuś

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Robertuś »

Bardzo dużo osób wykonuje zabiegi medycyny estetycznej aby się upiększyć. Według mnie nie każdy tego potrzebuje, ale jeśli już chcecie robić takie zabiegi to najlepiej w profesjonalnych klinikach. Np. na stronie https://klinikaotco.pl/oferta/ znajdziecie porządną klinikę medycyny estetycznej.
Karoluś9

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Karoluś9 »

Skoro mówicie o medycynie estetycznej to może ktoś z Was wie na czym polega powiekszenie ust? Chodzi o to, że nie do końca jestem zadowolony ze swoich ust, ale nie chciałbym aby za bardzo mi powiększono usta. Nie wiem czy zdecydować się na taki zabieg czy może jednak odpuścić.
Korneluś01

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Korneluś01 »

Według mnie warto ale należy robić to z głową. Sporo osób ma odstające uszy, dlatego też wykonuje korekcje uszu. Na stronie https://www.san-medical.pl/korekcja-uszu-nicmi-aptos/ znajdziecie klinikę, która wykonuje takie zabiegi oraz informacje na temat korekcji uszu nićmi aptos.
Robertuś12

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: Robertuś12 »

Wydaje mi się, że warto wybrać zabiegi z medycyny estetycznej, ponieważ dzięki temu można poprawić swój wygląd. Np. na stronie https://www.eswinoujscie.pl/2021/05/14/ ... alem-w-10/ znajdziecie informacje na temat leczenia blizn laserem.
kaśka

Re: Medycyna estetyczna - czy warto?

Post autor: kaśka »

Jasne że warto, ja dzięki zabiegom w klinice https://artederm.pl/ pozbyłam się wielu niedoskonałości które wpędzały mnie w kompleksy. Teraz czuję się świetnie, wyglądam rewelacyjnie, co najmniej 10 lat młodziej a przecież dokładnie o to chodzi! Warto o siebie dbać, tym bardziej że to wiele nie kosztuje.
ODPOWIEDZ