Linguaforum.eu - opinie

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Awatar użytkownika
Łukasz
Posty: 4
Rejestracja: 16 lip 2019, 17:17

Linguaforum.eu - opinie

Post autor: Łukasz »

Rozważam podjęcie współpracy z Linguaforum - prowadzę agencję interaktywna i mam coraz więcej klientów, którzy potrzebują materiałów w innych językach niż polski i angielski. Czy ktoś z Was z nimi współpracował? Jak u nich z terminowością i dokładnością?
Awatar użytkownika
Alberta
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2019, 4:56

Re: Linguaforum.eu - opinie

Post autor: Alberta »

Linguaforum to jedna z nielicznych firm w tej branży, której można całkowicie zaufać. Teksty są tłumaczone z należytą starannością i zawsze na czas. Współpracuję z nimi w zakresie tłumaczenia stron WWW i nigdy nie miałem jakichkolwiek uwag do ich pracy.
Awatar użytkownika
Daniel1981
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 8:15

Re: Linguaforum.eu - opinie

Post autor: Daniel1981 »

Potrzebowałem tłumacza przysięgłego języka angielskiego na nasz ślub w urzędzie stanu cywilnego. Znajomy polecił mi Linguaforum. Wszystko zostało zrealizowane zgodnie z planem, bardzo profesjonalnie. Polecam
Awatar użytkownika
adrianna_93
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2020, 6:59

Re: Linguaforum.eu - opinie

Post autor: adrianna_93 »

Warto postawić na sprawdzone biuro tłumaczeń w Warszawie. Z mojego doświadczenia, na pewno mogę polecić Linguaforum, ponieważ to sprawdzona i rzetelna firma, która świadczy wysoką jakość usług.
Sejś

Re: Linguaforum.eu - opinie

Post autor: Sejś »

Zdecydowanie polecam. To naprawdę bardzo profesjonalne biuro tłumaczeń w Warszawie. Wielki plus za bezpłatną wycenę i szybkość realizacji, a do przetłumaczenia miałam niełatwy tekst, konkretnie dokument medyczny.
ODPOWIEDZ