Jaki program CAD według Was wybrać?

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Robeś

Jaki program CAD według Was wybrać?

Post autor: Robeś »

Witam!
Chciałbym zapytać Was na jaki program CAD warto według Was postawić? Macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki oraz porady w jakim kierunku pójść oraz czy są też opcje sprawdzenia ich na przykład przez kilka tygodni, żeby upewnić się czy będzie dobrze mi się na nim pracowało?
Kłozek

Re: Jaki program CAD według Was wybrać?

Post autor: Kłozek »

Szukając natomiast dobrej jakości programów na które warto zwrócić uwagę podczas testowania to w mojej opinii ZwCAD 2022 dlatego zajrzyjcie na ich stronę i warto sprawdzić funkcjonalności, bazę nakładek i pobrać go sobie na miesiąc żeby dokładnie przetestować możliwości jakie zapewnia dla konkretnego biznesu.
Szymeń

Re: Jaki program CAD według Was wybrać?

Post autor: Szymeń »

Akurat jeżeli chodzi o znalezienie dobrego programu do prac projektowych to ja zdecydowanie stawiam na ZwCad to program który stale się rozwija, jednocześnie będziecie mogli w ich przypadku liczyć na profesjonalne podejście ze strony obsługi technicznej (specjalne szkolenia początkowe), duże możliwości i świetnie zestawioną ofertę w zakresie nakładek. No i integracja z innymi programami.

ile lat trzeba przepracować do emerytury w norwegii
Robeś

Re: Jaki program CAD według Was wybrać?

Post autor: Robeś »

Szymeń pisze: ↑14 paź 2021, 11:07 Akurat jeżeli chodzi o znalezienie dobrego programu do prac projektowych to ja zdecydowanie stawiam na ZwCad to program który stale się rozwija, jednocześnie będziecie mogli w ich przypadku liczyć na profesjonalne podejście ze strony obsługi technicznej (specjalne szkolenia początkowe), duże możliwości i świetnie zestawioną ofertę w zakresie nakładek. No i integracja z innymi programami.
Dzięki wielkie za informacje, na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję że będzie to też dobry wybór dla mnie.
DamianPoł

Re: Jaki program CAD według Was wybrać?

Post autor: DamianPoł »

Robeś pisze: ↑12 paź 2021, 8:45 Witam!
Chciałbym zapytać Was na jaki program CAD warto według Was postawić? Macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki oraz porady w jakim kierunku pójść oraz czy są też opcje sprawdzenia ich na przykład przez kilka tygodni, żeby upewnić się czy będzie dobrze mi się na nim pracowało?
Popieram wypowiedź na temat programu ZwCAD i uważam, że warto poświęcić więcej uwagi właśnie temu programowi. Przede wszystkim cechuje się rozbudowaną funkcjonalnością i jednocześnie wsparcia ze strony nakładek jak ZwTraffic, czy ZwGeo które również wraz z programem skutecznie się rozwija. Z resztą najlepiej będzie jeśli sobie go dokładniej samodzielnie przetestujecie na wersji 32, czy 64 bitowej.
ODPOWIEDZ