Firma do odśnieżania

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Awatar użytkownika
Lubomir_61
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2020, 17:47

Firma do odśnieżania

Post autor: Lubomir_61 »

Witam serdecznie.
W tym roku miałem dość duży problem ze śniegiem na terenie mojej firmy, a nikt nie miał tak naprawdę czasu, żeby się tym zająć. Postanowiłem więc na przyszłość znaleźć jakichś specjalistów i tak trafiłem na firmę renova.bielsko.pl. Powiedzcie mi coś więcej na ich temat.
Awatar użytkownika
Deresa_98
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2020, 20:34

Re: Firma do odśnieżania

Post autor: Deresa_98 »

Osobiście uważam, że prace takie jak odśnieżanie czy zbijanie sopli w Żywcu to specjalność firmy Renova. Kilka razy zdarzyło mi się z nimi współpracować i mogę ich bez wahania polecić z uwagi na duże doświadczenie i wysoką skuteczność.
Rafalski Ż

Re: Firma do odśnieżania

Post autor: Rafalski Ż »

Jeżeli firma do odśnieżania to tylko w https://www.zuzper.pl/oferta/odsniezanie. Ja w tym roku korzystałem z ich usług bo sam tyle "hektarów" bym sam nie odśnieżył. Firma szybko i sprawnie rozprawiała się zasypanymi chodnikami i podjazdem. Teraz będę korzystał z ich usług jeżeli chodzi o pielęgnację terenów zielonych - koszenie trawników.
hankoś

Re: Firma do odśnieżania

Post autor: hankoś »

Ja Wam polecam zerknąć na stronę producenta https://www.alpina-garden.com/pl/252060 ... 600-e.html na następny rok możecie zamówić od nich jakieś odśnieżarki, które pomogą w odśnieżaniu i nie trzeba będzie wydawać pieniędzy na żadne firmy które się tym zajmują. Moim zdaniem lepiej jest to robić samemu i zaoszczędzić ;)
ODPOWIEDZ