Dach u kogo wykonać?

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
sówka

Dach u kogo wykonać?

Post autor: sówka »

A jakbyście mieli mi doradzić firmę, która wykonuje wiązary dachowe solidnie, to jaką?
Szukam kogoś dla siebie do budowy dachu, do nowego domu.
słoneczko

Re: Dach u kogo wykonać?

Post autor: słoneczko »

Z tego co kojarzę mój znajomy korzystał jakiś czas temu z usług firmy MG Dachy https://mgdachy.pl i bardzo sobie ich chwalił. Wykonują oni wiązary drewniane w najnowszej technologii z zastosowaniem płytek kolczastych. Dzięki nim można przyspieszyć cały proces budowy dachu.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
Awatar użytkownika
ladyinmask
Posty: 56
Rejestracja: 18 sty 2020, 14:53

Re: Dach u kogo wykonać?

Post autor: ladyinmask »

Zdecydowanie do firmy MG Dachy warto się zgłosić, jeżeli chodzi o wiązary dachowe. Przecież są to specjaliści, którzy mają spore doświadczenie. Istnieją już na rynku wiele, wiele lat. Zaufało im sporo już ludzi, co widać po komentarzach.
Dołek

Re: Dach u kogo wykonać?

Post autor: Dołek »

A jeżeli pokrycie dachowe to na pewno warto sprawdzić Icopal u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji świetnych izolacji, a dokładnie w ochronie przed problemami z wilgocią. My zdecydowaliśmy się dla fundamentów i dachów na system Papy w Technologii Szybki Syntan® SBS który jednocześnie zapewnia świetne warunki wentylacyjne i do tego z gwarancją 45 letnią, także co do trwałości i skuteczności materiału trudno mieć co do nich zastrzeżenia.

olej konopny na sm
Ryśka25

Re: Dach u kogo wykonać?

Post autor: Ryśka25 »

ladyinmask pisze: ↑30 wrz 2020, 23:58 Zdecydowanie do firmy MG Dachy warto się zgłosić, jeżeli chodzi o wiązary dachowe. Przecież są to specjaliści, którzy mają spore doświadczenie. Istnieją już na rynku wiele, wiele lat. Zaufało im sporo już ludzi, co widać po komentarzach.
My także trafiliśmy do firmy Mg Dachy , więc potwierdzamy Twoją opinię o tej firmie. My trafiliśmy do nich z polecenia ,bo kolega z pracy męża właśnie zakończył budowę domu i firma Mg Dachy - https://mgdachy.pl/cena-wiezby-dachowej/ wykonała im dach. Jak się dowiedzieliśmy ,że firma ta ma 20 letnie doświadczenie w budowaniu dachów ,to pomyśleliśmy sobie ,że wszystko będzie w porządku. Nie myliliśmy się.

MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
wikk

Re: Dach u kogo wykonać?

Post autor: wikk »

Dach robiłam u nas firma lokalna, która zajęła się wykonawstwem generalnym całego domu. Dobrze, że nie musieliśmy nikogo dodatkowo szukać. Co do materiałów do wykończenia dachu, wykonania odwodnienia, okien dachowych, wszystko to kupiliśmy w jednej hurtowni, w Dachlux https://www.dachlux.pl/kontakt/ w Warszawie. Ich oferta jest rozbudowana, kompleksowo się u nich zaopatrzyliśmy, uważam, że lepiej trafić nie mogliśmy. Hurtownia jest zdecydowanie godna polecenia.
jui9309

Re: Dach u kogo wykonać?

Post autor: jui9309 »

Koniecznie pamiętajcie o tym, że jeśli macie do wykonania dach lub jakiś jego remont, to możecie przede wszystkim zadbać sobie o odpowiedniej jakości sprzęty. Co powiecie na ofertę firmy https://www.folie-budowlane.pl/ ? Na pewno będzie ona odpowiednia.
ODPOWIEDZ