Biuro nieruchomości ANKAM

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Awatar użytkownika
Napoleon_90
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2020, 10:44

Biuro nieruchomości ANKAM

Post autor: Napoleon_90 »

Czy ktoś z was mógłby podzielić się swoją opinią na temat biura nieruchomości ANKAM? Szukam profesjonalnego pośrednika, który pomoże mi w zakupie nieruchomości. Doradźcie, czy warto kontaktować się z tą agencją.
Awatar użytkownika
Waldemar-80
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2020, 22:46

Re: Biuro nieruchomości ANKAM

Post autor: Waldemar-80 »

W mojej opinii ANKAM to najlepsze biuro nieruchomości w Koszalinie. Pracują tam prawdziwi eksperci pomagający nie tylko znaleźć korzystną ofertę, ale i dbający o wszelkie formalności związane ze sprzedażą czy zakupem nieruchomości. Polecam serdecznie.
Kannnas

Re: Biuro nieruchomości ANKAM

Post autor: Kannnas »

Księga Wieczysta to nie tylko rejestr praw do nieruchomości, ale także gwarancja transparentności i bezpieczeństwa dla wszystkich zainteresowanych - https://ronson.pl/blog/ksiega-wieczysta ... -kosztuje/ . Dzięki publicznemu dostępowi do KW, każdy może sprawdzić stan prawny danej nieruchomości i uniknąć nieporozumień czy oszustw. To także narzędzie do monitorowania zmian, ograniczeń czy obciążeń nieruchomości. W dzisiejszym zmiennym środowisku rynkowym, posiadanie aktualnej Księgi Wieczystej to klucz do zachowania transparentności i pewności w transakcjach nieruchomościowych.
mojamała

Re: Biuro nieruchomości ANKAM

Post autor: mojamała »

Mam sporo znajomych, którzy mają własne mieszkania, czy domy, ale faktem jest, że sporo musieli się na to napracować. I skoro o tym mowa, to jednak zależy mi na opcjach, jakie mamy, a więc by apartamenty warmia i mazury były dostępne. Czekam na Wasze podpowiedzi.
ODPOWIEDZ