Adwokat do sprawy o alimenty

Rekomendacje, opinie - polecamy najlepsze strony w internecie.
Awatar użytkownika
Patrycja1994
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2020, 2:18

Adwokat do sprawy o alimenty

Post autor: Patrycja1994 »

Cześć. Chciałabym wynająć dobrego adwokata, który pomoże mi wywalczyć alimenty na dziecko od byłego męża. Na oku mam kancelarię kroladwokat.pl, której oferta wydaje się najkorzystniejsza. Też tak myślicie?
Awatar użytkownika
emilia_80
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2020, 22:16

Re: Adwokat do sprawy o alimenty

Post autor: emilia_80 »

Osobiście korzystałam z usług tej kancelarii i muszę przyznać, że nawet tak delikatne sprawy, jak sprawy rozwodowe w Łodzi nie stanowią trudności dla mecenasa Króla. Ma profesjonalne podejście, wie, czym jest empatia i mocno angażuje się w pomoc. Polecam.
Awatar użytkownika
kolumbijka
Posty: 95
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:24

Re: Adwokat do sprawy o alimenty

Post autor: kolumbijka »

Mi w takiej sprawie bardzo pomogla kancelaria Weglowski ze Szczecina. Mimo, ze ojciec dziecka robil pod gorke i stawal okoniem to pani meceneas Weglowska naprawde stanela na wysokosci zadania i wywalczyla uczciwe alimenty. Naprawde jestem mega wdzieczna za ta kompleksowa i rzetelna pomoc
Rabka
Posty: 493
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:46

Re: Adwokat do sprawy o alimenty

Post autor: Rabka »

Jeśli chodzi o kwestie alimentów i inne sprawy związane z prawem rodzinnym, to na pewno profesjonalną pomoc może Wam zaoferować Kancelaria Prawna Gawor z Krakowa. Z jej pełną ofertą w tym zakresie możecie się zapoznać na stronie internetowej https://gaworkancelaria.pl/klinika-prawa-rodzinnego/ jeśli znajdziecie chwilę wolnego czasu ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
Kombon
Posty: 81
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:03

Re: Adwokat do sprawy o alimenty

Post autor: Kombon »

Na pewno w sprawie rodzinnym specjalizuje się adwokat Michał Gajda, który mi kiedyś również pomagał. Tu masz na niego namiary https://gajda-adwokat.pl/ i moim zdaniem to jeden z najlepszych specjalistów do jakiego można się zgłosić. W takich sprawach to ważne żeby mieć zaufanego specjalistę
ODPOWIEDZ