Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

W tym wątku wymieniamy się spostrzeżeniami na temat różnych przedsiębiorstw. Wejdź i dodaj coś od siebie.
KlaraWójcik

Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

Post autor: KlaraWójcik »

Hej, hej. Od dłuższego czasu zajmuję się sprzedażą biżuterii, którą sama robię. Dotychczas sprzedawałam ją znajomym albo na ogólnodostępnych portalach sprzedażowym. Teraz chciałabym zacząć realną pracę na własny rachunek. Zamówiłam zrobienie sklepu internetowego. Nawet fajnie wyszedł, ale... No właśnie jest jedno "ale" - sklep jest, klientów nie ma. Koleżanka, która działa w sieci od dłuższego czasu mówi, że muszę zainwestować w reklamę w sieci. I że najlepiej o zrobić pod okiem agencji, która się tym zajmuje. Znalazłam więc agencję z mojego miasta - FunkyMedia i chciałabym podjąć współpracę z nimi. Więc interesują mnie opinie na ich temat. Fajni? Skuteczni? Jak to cenowo wychodzi? Może ktoś zna ich i będzie mógł pomóc.
Didi27

Re: Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

Post autor: Didi27 »

Teraz sklepy internetowe wyrastają jak grzyby po deszczu. I bez odpowiedniej promocji trudno będzie Ci trafić do klienta. Wiem, bo byłam w podobnej sytuacji. U mnie strzałem w dziesiątkę była reklama ads i promocja w social mediach. Wszystkim zajęli się właśnie ludzie z FunkyMedia. Także dobrze trafiłaś, bo ja ich bardzo polecam. Odezwij się, a przeanalizują Twoją sytuację i zaproponują optymalne rozwiązania. Jestem pewna, że będziesz zadowolona ze współpracy.
Alina.W

Re: Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

Post autor: Alina.W »

Dokładnie tak. Masz absolutną rację. Trzeba trochę powalczyć o swoje miejsce na rynku. A FunkyMedia z pewnością pomogą. Ja otrzymałam tam kawał realnego wsparcia. Też czytałam wcześniej opinie o nich, zanim zdecydowałam się na współpracę. I niemal wszystkie pozytywne, a te negatywne to chyba zwyczajna konkurencja. Ja polecam - zarówno jeśli chodzi o pozycjonowanie, jak i reklamę w google ADS. Zresztą sami pewnie zaproponują Ci optymalne rozwiązania.
Lilianka

Re: Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

Post autor: Lilianka »

Dla mnie Agencja Marketingowa FunkyMedia to najlepsi z najlepszych. Serio. Mam za sobą współpracę z wieloma agencjami i dopiero w FunkyMedia dostałam to, czego oczekiwałam. Bardzo solidni. Z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Z indywidualnym podejściem. Zawsze potrafią wyjaśnić co robią i w jakim celu. Pomogli mi zmienić moje myślenie na temat promocji w sieci. Widzę efekty, co jest dla mnie bardzo ważne. Wiem za co płacę. Polecam bardzo ich usługi.

sandvik coromant
Lidi75

Re: Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

Post autor: Lidi75 »

Dla mnie najlepsza agencja na rynku. I to bez ściemy. Z FunkyMedia współpracuję od kilku lat. I zawsze, ale to zawsze wszystko zgodnie z umową, bezproblemowo i z efektami. Dla mnie to najważniejsze. Agencja podchodzi indywidualnie do każdego klienta więc wszystkie działania są dopasowane do konkretnych potrzeb. Ja zaczynając współpracę z nimi byłem sceptycznie nastawiony. Nie wierzyłem, że to działa. Ale działa - zwłaszcza jak robią to najlepsi :D
KajtekKa

Re: Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

Post autor: KajtekKa »

Ja tylko potwierdzę opinie innych. FunkyMedia to zawsze strzał w dziesiątkę. Jeśli nie lubisz wyrzucać pieniędzy w błoto, to dobrze trafiłaś. Agencja z ogromnym doświadczeniem. Są zawsze na bieżąco. Nie wciskają działań na siłę - proponują tylko to, co faktycznie może przynieść wymierne korzyści. I faktycznie tak jest. To co wydajesz na promocję w sieci szybko się zwraca - są zamówienia, są klienci, marka staje się znana i widoczna w sieci. A to mega ważne.
Rozalka

Re: Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

Post autor: Rozalka »

Nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy jak reklama w sieci :D Serio, ten sposób promocji spychałam zawsze na margines. I dopiero kilka miesięcy temu zdecydowałam się na współpracę z agencją FunkyMedia. W sumie trafiłam tam przypadkiem, ale to był mega fajny przypadek :D Współpraca układa się wzorowo. Pomogli mi jako laikowi zorientować się co nieco zorientować w temacie. Na tyle, żebym zrozumiała, że warto. Zajęli się wszystkim więc mi pozostało czekać na efekty i tu ogromne zaskoczenie. Serio, polecam. Jeśli brakuje co klientów, chcesz trafić do nowych osób, podnieść sprzedaż i generalnie rozwinąć biznes, to tylko z nimi.
RobertW

Re: Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

Post autor: RobertW »

Czasami jest tak, że sklep jest, ale nie jest zrobiony dobrze. I to też może powodować, że ludzie nie kupują. Teraz zbudowanie sklepu to niby bułka z masłem, bo są szablony. Ale często są one bez optymalizacji seo i nie zwracają uwagi na usability. Więc zdaj się na profesjonalistów, bo oni wiedzą co robić. A w FunkyMedia z pewnością ich znajdziesz. Audyt, optymalizacja, promocja - kompleksowo. No i co najważniejsze - skutecznie. Myślę, że szybko zauważysz efekty ich pracy.
Gaweł

Re: Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

Post autor: Gaweł »

Teraz sklepów online jest mnóstwo. I faktycznie trudno się wybić. Ale przy odpowiedniej promocji masz szansę docierać do dużej liczby potencjalnych klientów. Możliwości promocji jest mnóstwo - od reklamy google ads - czyli dawnej "adwords", przez kampanie remarketingowe w social mediach, po tradycyjne pozycjonowanie, które pomoże podnieść pozycję strony w wyszukiwarce. W FunkyMedia zajmują się tym wszystkim i to od lat więc są na bieżąco i jeśli chodzi o metody, jak i ich skuteczność w różnych branżach.
Cleo1990

Re: Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

Post autor: Cleo1990 »

Teraz opcji reklamy w sieci jest sporo. Najważniejsze to po pierwsze - wybrać takie, które będą dla nas odpowiednie, po drugie - skorzystać z kilku możliwych, by się wzajemnie uzupełniały. To droga do sukcesu. Ale dobrze, że myślisz o agencji, bo we własnym zakresie to raczej spalony temat, po prostu strata pieniędzy. Śmiało mogę powiedzieć, że FunkyMedia będą najlepszą opcją. Zapytaj jakie propozycje mają dla Ciebie - zawsze indywidualnie traktują klientów więc nie idą schematami. Będziesz miała pewność, że reklama faktycznie będzie skuteczna i dopasowana do Twoich potrzeb.
Oliwka

Re: Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

Post autor: Oliwka »

Branża biżuteryjna nie jest łatwa. Bo nawet jak masz śliczne rzeczy to nie każdy jest zainteresowany takim produktem. Więc bardzo ważne są dwie rzeczy - pierwsza to promocja marki, wyrabianie sobie opinii, a druga - faktycznie pozyskiwanie klientów, którzy kupią nasze produkty. Ja działam w podobnej branży i od kilka lat korzystam z pomocy FunkyMedia. To oni powiedzieli mi czym jest reklama ads czy remarketing. Ich praca jest widoczna i ja szybko pozyskałam klientów. Teraz marka jest na tyle popularna, że często to klienci szukają mnie, a nie ja ich.
Olaf33

Re: Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

Post autor: Olaf33 »

Opcji reklamowych jest sporo. I ciągle pojawia się coś nowego. Będąc laikiem ciężko jest być na bieżąco. Wiedza, doświadczenie - to się liczy w tej branży. Więc tylko solidna agencja zapewni profesjonalne wsparcie. A ekipa z FunkyMedia jest najlepszym możliwym wsparciem. Na rynku wiele lat, wciąż poszerzają zakres usług, rzetelni w tym co robią. Jako ich wieloletni klient polecam. W życiu nie zamieniłbym ich na inną agencję. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że FunkyMedia to najlepsze na co możesz się zdecydować.
IzziBoo

Re: Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

Post autor: IzziBoo »

Ja również polecam Ci FunkyMedia. Jak już ktoś pisał agencji zajmujących się promocją jest sporo. Ale daleko im do poziomu FunkyMedia. Pisze to z pełnym przekonaniem jako ich klientka od kilku lat. Dla mnie ogromnym plusem jest to, że działają kompleksowo. Nie jest tak, że pozycjonuję u nich, a do np. ads muszę szukać kogoś innego. Mają zespół ludzi, który ogarnia wszystko. Są skuteczni i to po prostu szybko wychodzi w tzw. praniu. Są klienci, jest wzrost rozpoznawalności. Dla mnie rewelacja i moim zdaniem będziesz zadowolona.

hymn zuchowy zhr
Konrad

Re: Agencja marketingowa FunkyMedia - opinie

Post autor: Konrad »

Jeśli chodzi o mnie to nie lubię się rozdrabniać. Jeśli korzystam z jakiejś usługi to chcę z niej korzystać kompleksowo. I agencja FunkyMedia daje taką kompleksową usługę jeśli chodzi o promocję w sieci. W jednym miejscu przeanalizujesz dotychczasowe działania, opracujesz nowe, zyskasz pomoc w zakresie niewykorzystywanych kanałów i wsparcie w tych już wykorzystywanych. Do tego nie według szablonu, ale indywidualnie. W takiej promocji nie ma działań uniwersalnych i FunkyMedia o tym wiedzą. Na tej współpracy się nie zawiedziesz.
ODPOWIEDZ