Zaufany prawnik dla firmy

Wszystko o najlepszych adwokatach i prawnikach.
Awatar użytkownika
krzesimir_70
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2022, 8:15

Zaufany prawnik dla firmy

Post autor: krzesimir_70 »

Czy prowadząc firmę trzeba mieć przy sobie prawnika? Jak sądzicie? Ja do tej pory w ogóle o tym nie myślałem, ale zauwazyłem że niektóre kancelarie mają w ofercie taką usługę jak obsługa prawna przedsiębiorców i wydaje mi się, że lepiej się na to zdecydować niż później martwić się, że nie mamy nikogo do pomocy w trudnej sytuacji, mam rację? Jakie jest wasze zdanie?
pestkaa

Re: Zaufany prawnik dla firmy

Post autor: pestkaa »

Tak, to jest bardzo ważne, aby wybrać kogoś zaufanego i doświadczonego - bo w końcu chodzi tutaj o prawo. Jeżeli chodzi o takie aspekty, jak sprawdzony adwokat w sprawach nieletnich w Warszawie, to możecie w tym kierunku się zgłosić do Kancelarii Kopko. Oni doskonale poruszają się po prawie i zawsze działają z pełnym zaangażowaniem.
dorotta

Re: Zaufany prawnik dla firmy

Post autor: dorotta »

Widziałam ostatnio, że bardzo dobra ofertę posiada kancelaria odszkodowawcza Gdańsk https://www.krp-ks.pl/zakres-uslug/odszkodowania/ . Ogólnie pracują tutaj osoby posiadające duże doświadczenie i przede wszystkim usługi są świadczone na wysokim poziomie
20latka

Re: Zaufany prawnik dla firmy

Post autor: 20latka »

Jeśli chodzi o mnie, to ja najprawdopodobniej będę się zastanawiać nad tym, do kogo uderzę. Mam problemy prawne i dla mnie to jest proste, że będę sobie mogła powiązać to wszystko odpowiednio. I na pewno w kancelarii Lawsome https://lawsome.pl odpowiednio mi to połączą. Dla mnie to rzecz oczywista.
łucjaa

Re: Zaufany prawnik dla firmy

Post autor: łucjaa »

To jest właśnie najważniejsze, żeby znaleźć takiego prawnika, któremu będziemy mogli spokojnie powierzyć sprawę i będziemy mogli mu zaufać. Jak chodzi o takie kwestie, jak sprawdzeni adwokaci poznań prawo karne , to ponoć Adwokaci Plewińscy są najlepsi - warto to sprawdzić.
dżastaś

Re: Zaufany prawnik dla firmy

Post autor: dżastaś »

OJ tak - całą sztuką jest znalezienie prawnika godnego zaufania i , który podejdzie do każdej sprawy fachowo.... Ja po długich poszukiwaniach znalazłam tutaj https://mb-adwokat.pl/uslugi/obsluga-prawna-firm/ kogoś odpowiedniego, kto obsługuje również firmy prawnie.
marusiaa

Re: Zaufany prawnik dla firmy

Post autor: marusiaa »

Ja mam też właśnie do rozwikłania pewną sprawę i sprawdzam , który adwokat Białystok jest najlepszy. Sporo pozytywnych opinii zauważyłam właśnie o kancelarii Białystok-Adwoakci. Czy ich kojarzycie? Czy ktoś z was może korzystał z ich usług?
Daniel

Re: Zaufany prawnik dla firmy

Post autor: Daniel »

Jeśli jesteście dopiero na początku swojej drogi, na pewno przyda Wam się pomoc kancelarii patentowej. Zastrzeżenie wzoru przemysłowego, rejestracja znaku towarowego czy kompleksowa obsługa w czasie sporów domenowych to tylko niektóre z usług, jakie oferują. Dla młodych, niedoświadczonych przedsiębiorców to nieocenione wsparcie i ochrona przed nieuczciwą konkurencją.
ODPOWIEDZ