Wózki widłowe i podnośniki - Warszawa

W tym dziale publikujemy tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
JanD

Wózki widłowe i podnośniki - Warszawa

Post autor: JanD »

Witam, czy możecie powiedzieć mi gdzie warto szukać wózków widłowych i podnośników renomowanych marek. Najlepiej jeśli od razu w jednym miejscu od razu będzie wsparcie serwisowe oraz możliwość zamówienia części zamiennych do modeli na jakich będziemy pracowali. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :)
ArturM

Re: Wózki widłowe i podnośniki - Warszawa

Post autor: ArturM »

Odnośnie poszukiwań dostawcy w zakresie wózków widłowych oraz podnośników elektrycznych to jak najbardziej warto poszukiwania rozpocząć od sprawdzonych producentów, aby jednak sprzęt służył długimi latami i jednocześnie zachował pełną wydajność pracy w codziennym użytku. Możesz w takim razie wybrać się do Lemarpol, ogólnie mają też bardzo duży skład wózków widłowych w Zatorze pod Krakowem na którym jest ponad 600 sztuk sprzętu. Pozdrawiam i daj znać na co się zdecydowaliście.
Rubens

Re: Wózki widłowe i podnośniki - Warszawa

Post autor: Rubens »

Zgadzam się, że jednak najważniejsze jest to aby nawiązać współpracę z doświadczoną firmą i pozytywnie oceniana przez klientów. Dobrze jak oprócz zakupu, jest również możliwość wynajmu i od razu z możliwością skorzystania z serwisów. Na pewno tak jak pisze poprzednik firma Lemarpol na rynku jest od ponad dwóch dekad i mają skład wózków widłowych największy w całej Europie, także warunki pewnie są jednocześnie bardzo konkurencyjne. Sprawdzając różne firmy, na pewno warto ich odwiedzić.
JanD

Re: Wózki widłowe i podnośniki - Warszawa

Post autor: JanD »

Dzięki wielkie za spostrzeżenia i skoro tak radzicie to na pewno sprawdzę w takim razie i mam nadzieję, że jeszcze trochę tych spostrzeżeń w tym zakresie będzie się pojawiało.
AdamSz

Re: Wózki widłowe i podnośniki - Warszawa

Post autor: AdamSz »

Jak najbardziej warto poświęcić więcej uwagi właśnie na nawiązanie dobrej współpracy i jednocześnie mając do wyboru różne propozycje modeli nowych i używanych, bo jednak mają największy skład w Europie pod Krakowem. Warto sprawdzić i daj znać, jak już podejmiesz konkretne kroki.
JanekR

Re: Wózki widłowe i podnośniki - Warszawa

Post autor: JanekR »

Ja uważam że warto poświęcić jednak więcej uwagi na dobór sprzętu magazynowego, który ma ogromne znaczenie dla usprawnienia pracy i zachowania porządku w magazynie. Dlatego też weź pod uwagę firmę Lemarpol u których znajdziesz sprzęt nowy i używany mając tez wsparcie techniczne bo w całej Polsce mają swoje punkty serwisowe.
ODPOWIEDZ