Transport do UK

W tym dziale publikujemy tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Richariusz_78
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2024, 6:34

Transport do UK

Post autor: Richariusz_78 »

Poszukuję firmy, która zajęłaby się transportem mebli do UK, chodzi o większy transport i mam nadzieję, że będziecie w stanie mnie poratować, bo naprawdę nie wiem już gdzie szukać. Firma, z której usług miałem skorzystać - właściwie w ostatniej chwili podniosła dość sporo cenę, co nie ukrywam, mocno mnie zdenerwowało. Polećcie mi jakieś firmy transportowe do UK.
młokos

Re: Transport do UK

Post autor: młokos »

Jeśli chodzi o wiarygodne usługi transportowe, ostatnio natknąłem się na bardzo interesującą ofertę firmy https://www.translogis.pl/pl/ofr/spedycja-kolejowa. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z ich działalnością, gorąco zachęcam do tego. Jestem pewien, że będziecie zadowoleni z ich usług.
Muniek

Re: Transport do UK

Post autor: Muniek »

Przygotowanie przyczepy do transportu ciężkich ładunków wymaga dokładnego przeglądu jej kondycji technicznej. Sprawdzenie stanu opon, systemu hamulcowego oraz elementów mocujących jest obowiązkowe przed każdym wyjazdem. Szczegółowe informacje o przygotowaniu przyczepy do jazdy dostępne są pod adresem https://auto-schematy.pl/jak-wlasciwie- ... -i-metody/ i ja do tej lektury każdego zachęcam.
ODPOWIEDZ