stary klej po parkiecie

W tym dziale publikujemy tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
adelard78
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2023, 5:34

stary klej po parkiecie

Post autor: adelard78 »

Czy korzystaliście kiedyś z takiej usługi jak usuwanie kleju po parkiecie? Oczywiście chodzi mi o warstwy starego kleju, których trzeba się pozbyć podczas remontowania podłogi. Mnie też przydałaby się sprawdzona firma od takich zadań, ale mam kilka ofert na oku, więc z tym nie będzie problemu. Ile mniej więcej kosztuje taka usługa? I jak długo trwa?
makintayer

Re: stary klej po parkiecie

Post autor: makintayer »

Do czego moze się naprawdę przydawać pianka niskoprężna pistoletowa ? Moja dziewczyna właśnie nakierowała mnie na to, a ja jestem, co może głupio przyznać, laikiem, jeśli chodzi o takie elementy. I dlatego naprawdę mi zależy na tym, by całość odpowiednio wykonać. Dajcie znaka.
Pieczara

Re: stary klej po parkiecie

Post autor: Pieczara »

Szukam informacji na temat najlepszego rodzaju podłogi do sypialni, biorąc pod uwagę alergie. Czytałem na https://swiatpaneli.rzeszow.pl/jaka-pod ... lni-wybrac że niektóre materiały są lepsze dla alergików. Czy ktoś może polecić konkretny materiał podłogowy, który jest łatwy do utrzymania w czystości i nie gromadzi kurzu?

j master
therowa

Re: stary klej po parkiecie

Post autor: therowa »

Podłogi to mój dylemat na dzień dzisiejszy. No to w zasadzie jestem ciekawa, jak i wy opiniujecie tego rodzaju elementy. Mam na oku podłogi winylowe wineo , ale nie miałam nigdy podłóg winylowych, stąd właściwie nie mam pewności, co i jak ma wyglądać. Dajcie znać, proszę.
Goryl

Re: stary klej po parkiecie

Post autor: Goryl »

Ostatnim, ale równie ważnym aspektem przy wyborze paneli podłogowych jest ich montaż. Profesjonalny sklep z panelami, taki jak https://swiatpaneli.rzeszow.pl/ często oferuje usługi montażu, co jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą zajmować się tym samodzielnie. Wybór profesjonalnych usług montażowych gwarantuje, że panele zostaną położone poprawnie i będą służyły przez długi czas.
ODPOWIEDZ