Muzyka

W tym dziale publikujemy tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Ronald1964
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2022, 2:57

Muzyka

Post autor: Ronald1964 »

Moją ulubioną muzyką jest muzyka discopolo. Dlaczego? Uwielbiam słuchać jej w samochodzie, gdy jadę do pracy lub na spotkanie. Jest to bardzo relaksująca muzyka, która pozwala mi się zrelaksować i odpocząć. Muzyka discopolo jest bardzo melodyjna i ma w sobie dużo energii. Zgadzacie się z tym kochani? Czy jest tutaj ktoś, kto również kocha taką muzykę?
banka

Re: Muzyka

Post autor: banka »

Właśnie udało mi się znaleźć na świetną ofertę - pomyślałąm, że i was zainteresuje. Mowa oczywiście o firmie x-disc.pl która oferuje swoim klientom przeniesienie muzyki na płyty winylowe jak i płyty CD. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką usługą.
asme88

Re: Muzyka

Post autor: asme88 »

Dla mnie też muzyka jest czystą pasją. Dlatego teraz chciałabym kupić sobie prawdziwe pianino, takie wiecie - fachowe. A tutaj https://grzegorzrychlik.pl/ właśnie znalazłam już nawet coś odpowiedniego. Już nie mogę się doczekać, aż usłyszę ten pierwszy dźwięk.
Bartłomiej

Re: Muzyka

Post autor: Bartłomiej »

Czy są tutaj osoby zainteresowane tematem Nauka gry na perkusji ? Osobiście mogę Wam wszystkim polecić ofertę nowoczesnego i profesjonalnego internetowego sklepu perkusyjnego DrumCenter.
ODPOWIEDZ