kredyt za granicą

W tym dziale publikujemy tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
bolekk

kredyt za granicą

Post autor: bolekk »

Hej, czy mieszkając za granicą można starać się o kredyt tam? Jak wyglądają formalności w różnych krajach? Czy wygląda to podobnie jak u nas w PL? I czy w ogóle my Polacy możemy liczyć na kredyt za granicą?
Moniak93

Re: kredyt za granicą

Post autor: Moniak93 »

Myślę, że podobnie jest wszędzie, ale też każdy bank ma trochę swoje formalności więc trzeba po prostu przez nie przejść, tego się nie pominie. A norweskie banki są całkiem przyjaznie nastawione do Polaków, więc próbować warto. Ja to ogólnie bym przez doradcę wszystko łatwiła np z Motty - https://www.motty.no/pl . Zbadają Twoją zdolność, porównają dla Ciebie oferty wielu różnych banków i później jak coś to stricte z samym kredytem też pomogą.
Riki82

Re: kredyt za granicą

Post autor: Riki82 »

Biorąc pożyczkę warto dobrze oczytać się, aby wiedzieć jaki kredyt w ogóle wziąć możesz. Ważne jest też to, aby wziąć go w odpowiednim miejscu i na dobrych warunkach. Pod adresem: https://concash.pl/pozyczki-dla-zadluzonych są dostępne informacje o pożyczkach dla zadłużonych. Przy okazji jest to miejsce gdzie wygodnie można ją zaciągnąć bez wychodzenia z domu.
ODPOWIEDZ