kredyt kupiecki - jak sobie radzić?

W tym dziale publikujemy tematy nie pozostające w związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Celestyna1998
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2022, 17:44

kredyt kupiecki - jak sobie radzić?

Post autor: Celestyna1998 »

Jak radzicie sobie z takim zjawiskiem jak kredyt kupiecki w waszych przedsiębiorstwach? Szczerze przyznam, że czasami oczekiwanie na płatność ponad miesiąc bywa trudne, szczególnie kiedy trzeba na bieżąco robić opłaty. Ponoć można sobie z tym radzić całkiem dobrze za pomocą faktoringu, wiedzieliście o tym? Może sami wykorzystujecie system faktoringowy?
Nowinowski8

Re: kredyt kupiecki - jak sobie radzić?

Post autor: Nowinowski8 »

Jeśli myślicie o kredycie to trzeba być na bieżąco z tematami bankowymi. Wskaźnik WIBOR dotychczas był najczęściej używanym wskaźnikiem referencyjnym w Polsce. Stanowił on średnią ważoną stóp procentowych, po jakich banki oferują kredyty między sobą na polskim rynku międzybankowym. Jednakże, z biegiem czasu jego miejsce zajmuje WIRON. Tutaj https://pap-mediaroom.pl/biznes-i-finan ... r-na-wiron sporo informacji na ten temat znajdziecie.
Dyzio37

Re: kredyt kupiecki - jak sobie radzić?

Post autor: Dyzio37 »

Najpierw zorientuj się na jaki kredyt jeszcze możesz się zdecydować. Być może jakiś inny będzie miał korzystniejsze warunki. Chciałem wziąć kredyt gotówkowy na remont generalny domu, a okazało się, że lepiej wyjdzie mi kredyt hipoteczny. Pod adresem: https://gotowkowe-pozyczki.pl/kredyty-hipoteczne znalazłem już oferty, które wstępnie bardzo mnie zainteresowały.
ODPOWIEDZ