hotel landrynka opinie

Transport międzynarodowy, przewóz osób, biura podróży. Znasz kogoś, kogo warto polecić? Podziel się z nami wiedzą.
Awatar użytkownika
ziko
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2019, 16:47

hotel landrynka opinie

Post autor: ziko »

Hej. Poszukuje sprawdzonego noclegu w okolicach Krynicy Morskiej. Możecie mi coś polecić? Słyszałam że ten jest fajny http://hotel-landrynka.pl/krynica-morska
Awatar użytkownika
kas
Posty: 17
Rejestracja: 27 wrz 2019, 4:44

Re: hotel landrynka opinie

Post autor: kas »

Wydaje mi się, że jeżeli planujecie wakacje, to świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług hotelu w Krynicy Morskiej http://hotel-landrynka.pl świetnie wyposażony hotel w dobrej cenie. Naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
molinka
Posty: 5
Rejestracja: 05 paź 2019, 23:32

Re: hotel landrynka opinie

Post autor: molinka »

Tak, to prawda, warto skorzystać z tego hotelu. To super miejsce, zarówno na spotkanie biznesowe, jak i na odpoczynek w pięknej okolicy. Landrynka wymiata
Awatar użytkownika
tankusia
Posty: 5
Rejestracja: 30 paź 2019, 3:31

Re: hotel landrynka opinie

Post autor: tankusia »

Również z doświadczenia wiem, jest to bardzo przytulne miejsce gdzie można wypocząć. Bezpłatny Internet na terenie całego obiektu to bardzo duży plus. Szczególnie gdy pracuje się zdalnie. Ten hotel Landrynka zadowala.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 11:06 przez tankusia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tina
Posty: 12
Rejestracja: 27 gru 2019, 10:01

Re: hotel landrynka opinie

Post autor: tina »

Powiem wam tak, jeżeli zależy wam na wysokim komforcie oraz bezproblemowej obsłudze, to również polecam ten hotel Landrynka w Krynicy.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 11:07 przez tina, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ziko
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2019, 16:47

Re: hotel landrynka opinie

Post autor: ziko »

:)
Awatar użytkownika
koki
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2019, 12:52

Re: hotel landrynka opinie

Post autor: koki »

Wybór dobrych hoteli nie jest teraz prosty. Ofert jest dosłownie mnóstwo i nie wszystko jest sprawdzone. Dlatego dobrze, że zakładacie taki temat. Ja od siebie również mogę dodać kilka słów na temat tego hotelu- Landrynka – generalnie nie ma się czego obawiać, bo na pewno nie będziecie rozczarowani.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 11:08 przez koki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mollo
Posty: 6
Rejestracja: 26 lis 2019, 15:28

Re: hotel landrynka opinie

Post autor: mollo »

Jeśli szukasz ciekawego hotelu to hotel Landrynka z pewnością przypadnie większości do gustu. Jak już ktoś pisał, można tam liczyć na profesjonalną obsługę i wygodne, piękne pokoje.
Awatar użytkownika
kasi
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2019, 18:45

Re: hotel landrynka opinie

Post autor: kasi »

Moim zdaniem ten w Krynicy Morskiej jest naprawdę w porządku. Byłam tam z rodzinką w zeszłym roku i bardzo chwalimy sobie ten wyjazd do dnia dzisiejszego 😊 Hotel Landrynka też spełnił nasze wymagania.
ODPOWIEDZ