Blog podrózniczy

Transport międzynarodowy, przewóz osób, biura podróży. Znasz kogoś, kogo warto polecić? Podziel się z nami wiedzą.
Awatar użytkownika
Miłosz D
Posty: 7
Rejestracja: 05 sie 2019, 21:32

Blog podrózniczy

Post autor: Miłosz D »

Blog podróżniczy o górach Na jednej linie https://najednejlinie.pl/ Wyprawy Górskie i Trekking dla pasjonatów. Poradniki, opowieści, zdjęcia, relacje, filmiki z wypraw Tatry Alpy Himalaje Kaukaz i więcej.
Awatar użytkownika
pufcia
Posty: 54
Rejestracja: 19 maja 2019, 7:27

Re: Blog podrózniczy

Post autor: pufcia »

Jeśli chodzi o podróżowanie to bardzo dużo podróżuję i co za tym idzie mam mnóstwo różnych zdjęć. Dlatego też przyszłą pora na wywołanie ich i stworzenie własnego albumu pamiątkowego. Niby wydaje się to takie proste bo w końcu wszystkie zdjęcia mam w telefonie bądź na kacie pamięci ale niektóre z nich nie należą do dość udanych. Pewnie, że mogę zlecić ich poprawę jakiemuś fotografowi ale nie chcę. odkąd odkryłam aplikację Instafota to w łatwy i wygodny sposób robię to sama. A wy korzystacie z takich aplikacji?
Awatar użytkownika
waranty
Posty: 30
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:15

Re: Blog podrózniczy

Post autor: waranty »

Jeśli ktoś lubi podróże to przeważnie przywozi się z nich mnóstwo zdjęć. Te najciekawsze można wywołać, wybrać jakąś ramkę na https://www.ceneo.pl/Ramki_tradycyjne i powiesić w odpowiednim miejscu. Z przyjemnością patrzy się potem na takie zdjęcia, wspomnienia wracają :)
Awatar użytkownika
jschiller
Posty: 4
Rejestracja: 27 maja 2020, 16:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blog podrózniczy

Post autor: jschiller »

Cieszę się, że znalazłam ten wątek. Praca pozwala mi na wiele. Mogę pracować z każdego zakątka świata. Czytam wiele blogów o podróżowaniu np. https://adventureorient.pl/kategoria/podroze/. Podróż autostopem to jeden z najbardziej oryginalnych sposobów na zwiedzanie Polski i świata. Pozwala na zdobycie nowych, niepowtarzalnych doświadczeń i wspomnień. Wymaga jednak solidnego przygotowania i przemyślenia wielu szczegółów.
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 19
Rejestracja: 14 mar 2020, 17:23

Re: Blog podrózniczy

Post autor: tobiaszjablonski »

hej, jeśli szukasz ciekawych artykułów o miejscach, do których warto wybrać się w Polsce, polecam https://dziecilubiaslaskie.pl/artykuly/ ... na-slasku/. Dużo ciekawych i interesujących propozycji jeśli chodzi o Śląsk!
Awatar użytkownika
mcculloughautumn
Posty: 4
Rejestracja: 02 lip 2020, 10:45

Re: Blog podrózniczy

Post autor: mcculloughautumn »

Warto korzystać z tego typu blogów.
Awatar użytkownika
daryl93
Posty: 4
Rejestracja: 04 lip 2020, 18:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Blog podrózniczy

Post autor: daryl93 »

Świetny wątek, kocham podróże i czytam wiele blogów i for o podróżach.
Awatar użytkownika
Serferka
Posty: 68
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Blog podrózniczy

Post autor: Serferka »

Warto szukać inspiracji w internecie, ja mam kilka już sprawdzonych blogów podróżniczych. Na wycieczkach warto też może pomyśleć o dodatkowym miejscu bagażowym? Na stronie http://www.amos.auto.pl znajdziecie fajne propozycje bagażników samochodowych
Awatar użytkownika
fetka
Posty: 65
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:37

Re: Blog podrózniczy

Post autor: fetka »

Podróżowanie jest super, gdyż w ten sposób nabywamy nowych umiejętności i spędzamy aktywnie czas. Tym razem chcemy także w taki sposób pokazać dzieciom, że można zwiedzać i mile spędzać czas. Mąż znalazł u nich https://www.motorhome.pl/oferta/volkswa ... alifornia/ takiego kampervana, który jest zdecydowanie nowszym i lepszym modele od zwykłego kampera. Jest on dużo zwinniejszy i mniejszy także na spokojnie można nim wjechać do każdego miasta. A dzieciaki będą zachwycone, że mogą spać w samochodzie

zmierzch 1 2 3 4 chomikuj
ODPOWIEDZ