Zarządzanie nieruchomościami

Produkcja mebli, sprzętu i wyposażenia. Znasz profesjonalistów, których możesz polecić? Daj znać.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 56
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:50

Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: mleczko90 »

witam
Pytanie do osób, które wynajmują lokale. Korzystacie z jakichś firm zewnętrznych? Ja osobiście współpracuję z https://altiplano.pl/ i jestem zadowolony ze współpracy. Rynek nieruchomości jest teraz bardzo popularny i dużo osób zaczyna inwestować w nieruchomości. Uważam, że pasywny dochód jest wtedy, kiedy nie musimy nic robić a taka sytuacja jest wtedy kiedy mamy firmę zarządzająca za nas. Jak to wygląda u was? W jakich rejonach działacie? Ja na terenie Warszawy
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
NobleA
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:50

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: NobleA »

A w Hiszpanii gdzie znajdę jakieś luksusowe nieruchomości? Osobiście zastanawiałem się nad tym https://luksusowenieruchomoscihiszpania.pl/ . Z tego co widzę to naprawdę są piękne wille. Jeżeli kogoś na to stać to jest to po prostu strzał w dziesiątkę. Mają świetną lokalizację i są idealnie wyposażone. Na pewno warto to rozważać.
Bo prawdziwa moc jest tam, gdzie ciemność i krew.
Awatar użytkownika
Hejoho
Posty: 236
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:38

Re: Zarządzanie nieruchomościami

Post autor: Hejoho »

Jeśli szukasz nieruchomości na terenie Krakowa, to polecam Ci zainteresować się stroną : https://dom-bud.pl/ . Mają spore doświadczenie w pomocy Klientom w sprzedaży, kupnie czy wynajmie domów lub mieszkań. Zajmują się nie tylko lokalami użytkowymi ale także działkami budowlanymi. Warto im zaufać, bo pomogli już wielu osobom.
ODPOWIEDZ