Outsourcing

Produkcja mebli, sprzętu i wyposażenia. Znasz profesjonalistów, których możesz polecić? Daj znać.
Awatar użytkownika
Damek
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 0:25

Outsourcing

Post autor: Damek »

Czy outsourcing rzeczywiście jest opłacalny? Może lepsza będzie zwykła księgowa? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w tym przydatnych artykule http://gtg.katowice.pl/ .
Barwa jest cierpieniem światła.
Awatar użytkownika
Yuuka
Posty: 94
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:48

Re: Outsourcing

Post autor: Yuuka »

Prowadzenie swojej firmy jest wyzwaniem i właśnie księgowość niekiedy sprawia trudność. Wiem, że biuro mda będzie w stanie zająć się dokumentami, fakturami, rozliczaniem pracowników. To niekiedy niezbędna pomoc. Można w ten sposób także zaoszczędzić sporo czasu.
Awatar użytkownika
Kombon
Posty: 81
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:03

Re: Outsourcing

Post autor: Kombon »

Jeśli chodzi o księgowość to ja poelcam dobre biuro rachunkowe. U nas takie rozwiązanie doskonale się sprawdziło. Współpracujemy z biurem z Wrocławia - https://superksiegi.pl/ i to już od lat i nigdy nie było żadnego problemu. Dobry kontakt, wszystko terminowe, skrupulatnie przygotowane
Awatar użytkownika
jamajcia
Posty: 33
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:26

Re: Outsourcing

Post autor: jamajcia »

Mam pytanie dla osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą lub mają jakieś doświadczenie z biurami rachunkowym i wszelkiego rodzaju rozliczeniami. Niebawem zakładam własną działalność w tym będzie zatrudnione kilka osób i zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego biura rachunkowego. Ostatnio po głowie chodzi mi polecane w różnych miejscach https://asystahr.pl/kadry-i-place-w-gdansku/ . Co sądzicie na temat tej firmy?

wyciągu z ziaren zielonej kawy
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 251
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:10

Re: Outsourcing

Post autor: mczay »

Sam, firmę prowadzę od niedawna – zdecydowaną większość rzeczy, które mogę zlecić firmom zewnętrznym, zlecam. Obecnie, rozglądam się za firmą, której mógłbym powierzyć rozliczenia czasu pracy. Czy powinienem rozważyć skorzystanie z usług: https://www.ca-staff.eu/uslugi/rozliczanie-czasu-pracy ?
Awatar użytkownika
Willy Wonka
Posty: 126
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:23

Re: Outsourcing

Post autor: Willy Wonka »

Jeśli szukacie pomocy w kwestii administrowania kadrami i płacami to polecam zajrzeć na stronę https://bpion.pl/place-i-administrowanie-kadrami/. Outsourcing tego typu znacząco ułatwia pracę i pozwala zaoszczędzić masę czasu.
Awatar użytkownika
Kropkapodi
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:25

Re: Outsourcing

Post autor: Kropkapodi »

Czesto uslugi informatyczne sa wlasnie 'wynoszone' poza strukture danej firmy. Wcale sie nie dziwie - w koncu koszt utrzymywania kilku informatykow na etatach - to dosc duza kwota miesieczna. A sa przeciez firmy, jak np https://www.itpunkt.pl/ ktore wlasnie swiadcza takie uslugi. Z reguly jest to jakas kwota miesieczna, stala, + ewentualnie za jakies wieksze interwencje doplata.

Warto przeliczyc, czy taki outsourcing jest oplacalny, czy jednak nie - ale to juz indywidualna kwestia kazdej firmy.
Awatar użytkownika
cgulgowski
Posty: 4
Rejestracja: 07 sie 2020, 9:12

Re: Outsourcing

Post autor: cgulgowski »

Zlecanie na zewnątrz usług np. marketingowych to bardzo dobry pomysł.
Awatar użytkownika
becon
Posty: 48
Rejestracja: 30 sty 2020, 13:10

Re: Outsourcing

Post autor: becon »

Zgadzam się, dodam że takie usługi IT https://www.trustit.pl/outsourcing-it/ to też jest doskonały pomysł bo ci którzy zdecydują się na outsourcing IT, mogą liczyć na obniżenie kosztów utrzymania parku maszynowego czy skrócenie przestojów w pracy spowodowane awariami serwera
Gość

Re: Outsourcing

Post autor: Gość »

W firmie od jakiegoś czasu korzystamy z usług outsourcingu it... Bardzo wygodna opcja, polecam jeśli macie problem ze znalezieniem informatyka do firmy a my mieliśmy. Niestety ale rekrutacja na rynku odpowiedniego specjalisty jest problematyczna. Jest spro osob związanych z zawodem ale jest problem często ze znalezieniem kogoś, kto naprawdę się na tym zna.

Ze swojej strony polecam tę firmę:
https://itcenter.pl/oferta/zarzadzanie- ... ja-siecia/

Firma oferuje administrację siecią w Warszawie. Usługi są 24 godziny na dobę tak wiec jest to bezpieczne.
miśka

Re: Outsourcing

Post autor: miśka »

Jak macie własną firmę to ten http://di.com.pl/korzysci-jakie-daje-fi ... plac-65231 artykuł może wam się przydać. Piszą w nim o outsourcingu czyli zlecaniu pewnych zadań w firmie podmiotowi zewnętrznemu. To dobre rozwiązanie jak się na czymś dobrze nie znacie.
Awatar użytkownika
Zazula
Posty: 53
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:13

Re: Outsourcing

Post autor: Zazula »

Ja uważam, że profesjonalne wsparcie informatyczne przyda się każdej firmie. Chociaż nasi pracownicy znają się na oprogramowaniu i wiedzą na przykład, jakie są zalety chmury obliczeniowej . Jednak gdybyśmy korzystali z pomocy fachowców to byłoby więcej czasu na inne ważne sprawy dotyczące istotnych przedsięwzięć i procesów zachodzących w przedsiębiorstwie.
bómrunarn

Re: Outsourcing

Post autor: bómrunarn »

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią firmą, która zajmuje się świadczeniem usług informatycznych. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://pcsolutions-zlotow.pl/ i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja. Jeżeli zależy wam na współpracy z doświadczonymi specjalistami, to polecam wam się do nich zgłosić.
sómbran

Re: Outsourcing

Post autor: sómbran »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą zewnętrzną, która zajmuje się świadczeniem usług informatycznych. Jeżeli prowadzicie biznes związany z medycyną to polecam wam zgłosić się do firmy https://www.rozliczenia-nfz.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
Awatar użytkownika
Ina
Posty: 31
Rejestracja: 23 gru 2019, 6:00

Re: Outsourcing

Post autor: Ina »

Outsourcing, czyli zlecenia pewnych zadań zewnętrznym firmom, jest bardzo opłacalny. Tak jest na przykład w przypadku procesów rekrutacyjnych. Są na rynku agencje jak ta http://www.dekrapraca.pl/dla-pracodawco ... acja-stala , które zajmują się selekcją pracowników. Zyskujemy czas i idealnie dobranego kandydata, a oszczędzamy na utrzymaniu działu HR.
Bączek25

Re: Outsourcing

Post autor: Bączek25 »

Rekrutacja nowych pracowników do firmy to proces bardzo trudny i wymagający dużą ilość czasu. Warto w takich sytuacjach zaufać firmie, która posiada odpowiednią wiedzę i narzędzia umożliwiające znalezienie najlepszego kandydata. Na stronie https://teamquest.pl/ znajdziecie więcej informacji na temat działalności agencji rekrutacyjnej. Dzięki nim szybko pozyskacie pracownika zwłaszcza do działów IT bo to ich konik.
Bułak

Re: Outsourcing

Post autor: Bułak »

Kiedy faktycznie chcemy pozyskiwać dobrych pracowników z zewnątrz to właśnie taki outsourcing jest bardzo fajnym rozwiązaniem. Przy okazji chciałbym każdemu polecić bardzo fajny wpis http://www.pracujemy.eu/outsourcing-koo ... ym-polega/ gdzie dokładnie wyjaśniono czym jest outsourcing korporacyjny.
Dośka

Re: Outsourcing

Post autor: Dośka »

Ogólnie dziś jest to bardzo popularne rozwiązanie i ja jestem zdania, że właśnie wiele firm korzysta z tego w ramach zatrudnienia czy księgowości i kadr. Ja również chciałabym każdego przekonać do przeczytania wpisu https://www.clarkluxcity.com/pl/biznes/ ... iegac.html gdyż tak naprawdę przeprowadzenie audytu kadrowego jest istotne.

banlangen
Tarzan

Re: Outsourcing

Post autor: Tarzan »

Outsourcing i offshoring usług IT to trendy, które zyskują na popularności ze względu na ich efektywność kosztową i elastyczność. Firmy coraz częściej decydują się na te rozwiązania, aby skupić się na swoich kluczowych kompetencjach. Warto zauważyć, że obie strategie mają swoje specyficzne zalety i wyzwania. Szczegółowe informacje na temat obecnych trendów w outsourcingu i offshoringu znajdziesz na https://goral.info.pl/artykul/outsourci ... ng/1180637 które pomogą lepiej zrozumieć te procesy.
Kalosz

Re: Outsourcing

Post autor: Kalosz »

Outsourcing może być dla małych firm strategią pozwalającą na skoncentrowanie się na kluczowych aspektach działalności. Przekazując mniej istotne procesy zewnętrznym wykonawcom, można oszczędzać czas i zasoby. Artykuł pod adresem https://www.gorakalwaria.net/news-male- ... ,3634.html szczegółowo omawia, jak taka strategia może wpłynąć na rozwój małej firmy.
Śpiewak

Re: Outsourcing

Post autor: Śpiewak »

Outsourcing to nie tylko zlecanie zadań zewnętrznym firmom, ale także budowanie długotrwałych relacji partnerskich, które mogą przynieść obopólne korzyści. Jak podkreślono na https://moje-gniezno.pl/129956/coraz-wi ... ym-polega/ dobry dostawca usług outsourcingowych może stać się ważnym elementem strategii rozwoju firmy.
ODPOWIEDZ