konstrukcje stalowe

Produkcja mebli, sprzętu i wyposażenia. Znasz profesjonalistów, których możesz polecić? Daj znać.
TomikŚ

konstrukcje stalowe

Post autor: TomikŚ »

jak w tytule- konstrukcje stalowe. Znacie jakas firmę od konstrukcji stalowych z która dobrze się współpracuje. Najchętniej z Łodzi.
Maruś88

Re: konstrukcje stalowe

Post autor: Maruś88 »

Z tego co wiem to firma https://de-tech.pl/polaczenia-spawane/ wykonuje badania takich konstrukcji, a to jest naprawdę ważne. Trzeba pamiętać, że konstrukcja musi być wykonana naprawdę dobrze, aby później nie okazało się, że są jakieś uszkodzone elementy.
wib

Re: konstrukcje stalowe

Post autor: wib »

Potrzebowaliśmy konstrukcji stalowych do naszej hali. Ich wykonania podjęła się firma ALLTS http://allts.pl/oferta-alias/produkcja- ... metalowych z Łężyc. Zanim ich zatrudniliśmy, to poszukaliśmy o nich opinii i były one pozytywne, więc mieliśmy nadzieję, że dobrze się spiszą. Tak też i było, zamówienie zrealizowali terminowo, konstrukcje wykonali stabilne, bardzo porządne, wytrzymałe. Cenowo wyszło korzystnie, mogę ich wszystkim zdecydowanie polecić, to rzetelna firma.

pompy ciepła łódź
Gość

Re: konstrukcje stalowe

Post autor: Gość »

Konstrukcje stalowe znajdują zastosowanie w przemyśle, budownictwie i wielu innych dziedzinach. Można je szybko zamontowywać, łatwe są w eksploatacji i konserwacji. Ich wykonywaniem zajmuje się firma POM Sztum https://pom-sztum.pl/konstrukcje-stalowe/ z województwa pomorskiego. Oni zajmują się między innymi realizacją zleceń na konstrukcje stalowe, aluminiowe oraz z mosiądzu. Firma posiada ponad 30 lat doświadczenia. Wśród uch usług można znaleźć także projektowanie cam/cad czy obróbką metali CNC. Pracują na nowoczesnym sprzęcie.
ODPOWIEDZ