gdzie wykonać makijaż trwały brwi ? ( Warszawa )

Produkcja mebli, sprzętu i wyposażenia. Znasz profesjonalistów, których możesz polecić? Daj znać.
Awatar użytkownika
ulakita
Posty: 44
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:34

gdzie wykonać makijaż trwały brwi ? ( Warszawa )

Post autor: ulakita »

Hej wszystkim :) Czy są tu osoby z Warszawy ? Poradzicie do kogo się warto wybrać na makijaż permanentny ? Chodzi za mną od dawna ale w końcu się odważyłam. Teraz szukam osoby, która podejdzie do tematu profesjonalnie i która ma już jakieś doświadczenie w temacie. Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
ludvina
Posty: 64
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:50

Re: gdzie wykonać makijaż trwały brwi ? ( Warszawa )

Post autor: ludvina »

Jak stolica to tylko Dominika Kossakowska z salonu Jest Pięknie na Wilczej. W mojej ocenie to najlepsza linergistka w mieście. robiłam u niej brwi i kreske na górnej powiece a teraz myślę jeszcze o ustach.
Awatar użytkownika
ulakita
Posty: 44
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:34

Re: gdzie wykonać makijaż trwały brwi ? ( Warszawa )

Post autor: ulakita »

Ooo dziękuje za odpowiedz :) A czy pani Dominika ma jakaś stronkę w sieci lub konto na fub lub insta gdzie zamieszcza efekty swoich prac ? Chętnie bym zerknęła.
Awatar użytkownika
ludvina
Posty: 64
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:50

Re: gdzie wykonać makijaż trwały brwi ? ( Warszawa )

Post autor: ludvina »

wiesz co jeśli chodzi o insta to nie wiem bo ja sama nie mam tam konta ale na fb znajdziesz ją na pewno i bedziesz sobie mogła zerknąc na jej prace :) Jak dla mnie jest bezkonkurencyjna a przy tym pracuje na świetnych jakościowo barwnikach więc jest w pełni bezpiecznie.
Awatar użytkownika
ludvina
Posty: 64
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:50

Re: gdzie wykonać makijaż trwały brwi ? ( Warszawa )

Post autor: ludvina »

I jak tam ulakita udało się zrobić makijaż permanentny u Dominiki ? Daj znać koniecznie :)
Awatar użytkownika
ulakita
Posty: 44
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:34

Re: gdzie wykonać makijaż trwały brwi ? ( Warszawa )

Post autor: ulakita »

tak udało się zrobić brwi w styczniu :) W marcu planowałam umówić się też na kreski ale póki co plany nieco odłożyłam w czasie. Tak czy siak mogę jedynie potwierdzić to co wczesniej pisałaś - Dominika to świetna linergistka :)

i b remarketing
Awatar użytkownika
ludvina
Posty: 64
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:50

Re: gdzie wykonać makijaż trwały brwi ? ( Warszawa )

Post autor: ludvina »

ekstra, że jesteś zadowolona i ciesze się, ze mogłam pomóc :) a co do kolejnych zabiegów to spokojnie, jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze.
Awatar użytkownika
Serafinka88
Posty: 22
Rejestracja: 04 gru 2019, 12:42

Re: gdzie wykonać makijaż trwały brwi ? ( Warszawa )

Post autor: Serafinka88 »

W Warszawie uważam, ze najlepiej zrobić u pani Magdy Bąk ;) Pani ma ogromne doświadczenie bo jakies 21 lat. Działa od 1999 roku ;) Więc na prawdę pani ma ogromne doświadczenie. mi ta pani robiła makijaż brwi oraz ust. Zdecydowałam się też jeszcze rzęski ;) Bo też je robi pięknie i profesjonalnie. Co do makijażu jeszcze permamentnego- usta sa pieknie pdokreslone jak i brwi, wszystko wygląda po prostu tak naturalnie
Awatar użytkownika
joaśka
Posty: 26
Rejestracja: 20 lis 2019, 12:03

Re: gdzie wykonać makijaż trwały brwi ? ( Warszawa )

Post autor: joaśka »

Ja sama maluję sobie brwi :) Jakoś nie mogę się przkonac do stałych makijaży. Gdybyś szukała dobrego podkładu to polecam krem BB. Tutaj https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/najlepszy-krem-bb znajdziesz ranking najlepszych kremów BB na rynku. Według mnie to idealny kosmetyk na lato.
Awatar użytkownika
Darkisa
Posty: 7
Rejestracja: 07 sie 2020, 4:33

Re: gdzie wykonać makijaż trwały brwi ? ( Warszawa )

Post autor: Darkisa »

Ja także maluje sobie sama brwi, używam do tego mineralne cienie do brwi Annabelle Minerals https://www.annabelleminerals.com/pl_pl ... e-wow.html
Ta paleta cieni jest idealna, aby dopasować idealnie kolor do swoich brwi, a do tego są wzbogacone w witaminę E oraz naturalne oleje np. slonecznika oraz avocado
ODPOWIEDZ