Drony, technologia - pomoc

Produkcja mebli, sprzętu i wyposażenia. Znasz profesjonalistów, których możesz polecić? Daj znać.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 56
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:50

Drony, technologia - pomoc

Post autor: mleczko90 »

dzień dobry
Chcę ubezpieczyć dość spory teren z obiektami gospodarczymi w swojej firmie i słyszałem ostatnio, że wykorzystuje się drony do wykonania takiej inwentaryzacji terenu. Zależy mi na czasie, więc ta opcja wydaje się być bardzo ciekawa. Znalazłem ofertę firmy https://skysnap.pl/ortofotomapa/ i mam pytanie czy ktoś już z nimi współpracował? Interesuje mnie również kwestia samego ubezpieczenia czy to faktycznie jest tak ze materiały z dronów mogą być użyte jako dokumentacja do ubezpieczenia? Chętnie wysłucham opinii osób które miały do czynienia z taka formą wykonywania dokumentacji. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
miri
Posty: 102
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:54

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: miri »

Jak już macie wymarzonego drona, który spełnia wasze oczekiwania, to tutaj https://megadron.pl/pl/menu/akcesoria/y ... q-489.html można się na spokojnie zaopatrzyć w różnego typu akcesoria. Wybór jest spory, więc każdy z powodzeniem znajdzie tam coś dla siebie. Pomyślcie koniecznie o tym. Myślę, że warto właśnie w takich miejscach robić zakupy.
Awatar użytkownika
markowa
Posty: 118
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:59

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: markowa »

Drony pozwalają na wykonywanie wielu zadań w przestrzeni powietrznej. Coraz częściej wykorzystywane są podczas pracy operatorów kamer lub podczas kontrolowania terenów prywatnych, nie tylko do prywatnych celów. Dlatego właśnie warto zastanowić się nad ofertą https://proflycenter.com/ i zdobyć odpowiednie licencje w tej kwestii.
boliś

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: boliś »

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat dronów, to na pewno warto sobie zerknąć na tę stronę https://ironsky.pl/dji-digital-fpv-syst ... rewolucja/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą się okazać niezwykle przydatne. Przede wszystkim plusem jest to, że można również wynająć różnego typu drony. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.
fliś

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: fliś »

W tym sklepie https://megadron.pl/pl/products/dji-fpv ... 25438.html znajdziecie między innymi drony wyścigowe. Jeśli szukacie dobrego i sprawdzonego sprzętu, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Trzeba zawsze dokładnie czytać opis. Poza tym nie da się ukryć, że należy stawiać na zakupy online, bo są one szybkie i bezpieczne.
paweł

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: paweł »

Drony to świetna sprawa. Przy kręceniu filmu promocyjnego dla mojej firmy chciałem załączyć jakieś ujęcia z powietrza, które przyciągną wzrok i udoskonalą film. Skontaktowałem się z firmą oferuje filmowanie z drona Warszawa i stworzyli dla mnie świetny materiał. Wszystkim polecam takie rozwiązanie.
Sławomir

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Sławomir »

Obecnie praktycznie każdy stara się rozwijać i zdobywać nową wiedzę oraz umiejętności w róznych tematach życia. W moim przypadku regularnie odwiedzam portal informacyjny https://www.netninja.pl/technologia/spr ... -telefonie , ponieważ często wrzucają bardzo interesujące artykuły na rózne tematy. Co sądzicie?
ODPOWIEDZ