Co sądzicie o instalacji fotowoltaicznej i jaki producent?

Produkcja mebli, sprzętu i wyposażenia. Znasz profesjonalistów, których możesz polecić? Daj znać.
Gołek

Co sądzicie o instalacji fotowoltaicznej i jaki producent?

Post autor: Gołek »

Cześć!
Czy według Was warto postawić na instalację fotowoltaiczną? Jeżeli tak, to jakiego producenta warto wziąć pod uwagę i jednocześnie w przypadku którego można liczyć na profesjonalizm obsługi, konkurencyjne ceny i wysoką wydajność aby jednak sprawnie się ona zwracała? Pozdrawiam :)
TomaszOł

Re: Co sądzicie o instalacji fotowoltaicznej i jaki producent?

Post autor: TomaszOł »

Jak widać jest coraz większe zainteresowanie, nie bez przyczyny bo gdyby jednak oszczędności płynące ze zużycia energii elektrycznej nie były tak znaczące to na pewno nie za wiele osób by się zdecydowało. My zdecydowaliśmy się postawić na moduły polikrystalicznych od JBG PV https://jbgpv.pl/ u których będziecie mogli znaleźć różne wersje o dobrym wskaźniku sprawności, mocy i wytrzymałości na obciążenia. No i ceny okey jak za modele krajowego producenta.
Sołek

Re: Co sądzicie o instalacji fotowoltaicznej i jaki producent?

Post autor: Sołek »

Myślę, że to akurat świetna propozycja jeżeli chodzi o wybór sprawdzonego producenta paneli fotowoltaicznych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę jednak takie marki jak JBG PV bo mają dobrze rozwinięta technologię produkcji. No i jednocześnie naprawdę dobre parametry techniczne oraz mocy i sprawności.
ODPOWIEDZ