Nadwaga a otyłość

Chcesz odświeżyć swoją garderobę? Szukasz producentów odzieży dobrej jakości? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
sing
Posty: 42
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:05

Nadwaga a otyłość

Post autor: sing »

Znacie różnicę między nadwagą a otyłością? A może dla Was to to jedno i to samo? ;)
Awatar użytkownika
karinah
Posty: 60
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:20

Re: Nadwaga a otyłość

Post autor: karinah »

Różnice możesz poznać na portalu Opinie Konsumentów. Widziałam tam taki artykuł i chociaż obie związane są z gromadzeniem tkanki tłuszczowej, to jednak otyłość jest znacznie gorsza. Doprowadza do lenistwa i braku chęci do życia. Bez takich suplementów https://opinie-konsumentow.pl/neofossen ... chudzaniu/ ciężko się ruszyć.

jaskra leczenie marihuana
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 58
Rejestracja: 17 cze 2019, 15:42

Re: Nadwaga a otyłość

Post autor: kasiunia »

By nie doprowadzić ani do nadwagi ani otyłości należy stosować się do dwóch zasad.Pierwsza to zdrowe odżywianie się i druga sprawa to uprawianie sportu.Od marca br. stosujemy obydwie zasady i przyznać trzeba ,że to działa.By nie narażać się na niepotrzebne obrażenia i kontuzje kupiłam dobre obuwie sportowe - https://butymodne.pl/sportowe-damskie-c257903.html .Bezpieczeństwo jest najważniejsze.
Awatar użytkownika
Damek
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2019, 0:25

Re: Nadwaga a otyłość

Post autor: Damek »

Ta oferta wygląda całkiem rzetelnie. Jest jak najbardziej warta uwagi.
Barwa jest cierpieniem światła.
Awatar użytkownika
Kombon
Posty: 81
Rejestracja: 29 wrz 2019, 11:03

Re: Nadwaga a otyłość

Post autor: Kombon »

Nie jest to rozwiązanie całkowite, ale w między czasie jak wdroży się treningi i dietę to warto stosować takie majtki wyszczuplające czy cale body - https://valetta.pl/collections/bielizna-wyszczuplajaca dzięki temu sylwetka pięknie się optycznie wyszczupli
Awatar użytkownika
Sonobomi093
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2020, 13:00

Re: Nadwaga a otyłość

Post autor: Sonobomi093 »

Często jest wtedy problem ze znalezieniem wygodnej bielizny. Na https://www.karko.pl/pl/c/Majtki/85 bez problemy każda kobieta, bez względu na wagę, znajdzie bieliznę dla siebie.
każak

Re: Nadwaga a otyłość

Post autor: każak »

sing pisze: ↑10 cze 2019, 22:26 Znacie różnicę między nadwagą a otyłością? A może dla Was to to jedno i to samo? ;)
To na pewno nie jest to samo. Najpierw ma się nadwagę i dopiero otyłość. Nadwaga nie jest taka groźna bo przy otyłości to dochodzą inne choroby, znajomy na miażdżycę na przykład. a waży grubo ponad 100 kg.
Awatar użytkownika
sakk
Posty: 57
Rejestracja: 18 wrz 2019, 2:53

Re: Nadwaga a otyłość

Post autor: sakk »

Wskaźnikiem BMI obliczanym jako stosunek wagi do wzrostu oblicza się stopień otyłości. Niższy wynik będzie wskazywał na nadwagę, od 30 mówimy o otyłości. Im wyższy wskaźnik tym większe ryzyko pojawienia się chorób towarzyszących. I niestety tym ciężej wrócić do odpowiedniej wagi. Dlatego w leczeniu otyłości wykorzystywane są metody chirurgiczne, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to polecam stronę https://www.szpitalnaklinach.pl/klo/ .
ryśka

Re: Nadwaga a otyłość

Post autor: ryśka »

Jakiś czas temu właśnie nawiązaliśmy współpracę z https://efektklimasa.pl/ . Pan Leszek opracowuje plan żywieniowo treningowy dla dzieci z dosyć dużą nadwagą. Moja córka miała spore problemy z nadmiarem kilogramów, ale na szczęście plan okazał się bardzo skuteczny, dzięki czemu jej waga wróciła do normy
ODPOWIEDZ