Liceum z maturą dwujęzyczną

Chcesz odświeżyć swoją garderobę? Szukasz producentów odzieży dobrej jakości? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Antony23
Posty: 129
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:31

Liceum z maturą dwujęzyczną

Post autor: Antony23 »

Podobno aktualnie w Polsce powstaje coraz więcej szkół europejskich. Moim zdaniem to bardzo korzystna opcja, bo przecież jeśli zależy Wam na dobrych posadach, to powinniście rozważyć edukację w takich szkołach jak https://szkolaeuropejska.pl/ Myśleliście już wcześniej o tym?
Awatar użytkownika
WojtekMr
Posty: 96
Rejestracja: 24 wrz 2019, 12:21

Re: Liceum z maturą dwujęzyczną

Post autor: WojtekMr »

Szukając dobrej szkoły średniej to tutaj myślę, że warto abyście zwróciły uwagę na ofertę przygotowaną przez Cosinus w Łodzi, którzy otworzyli ciekawe kierunki w technikum dziennym i liceum ogólnokształcącym. Warto, więc sprawdzić jeśli mieszkacie w tej okolicy bo oprócz tego również jest to szkoła w pełni darmowa i zapewniająca wiele dodatkowych możliwości i dodatków jak podręczniki, karnet sportowy, czy tablet w pełni za darmo. No i opinie uczniów są coraz lepsze ;)
Awatar użytkownika
Hejoho
Posty: 272
Rejestracja: 10 wrz 2019, 23:38

Re: Liceum z maturą dwujęzyczną

Post autor: Hejoho »

W tym roku przy kompletowaniu wyprawki do szkoły udało mi się tanio kupić podręczniki na jednej ze stron w sieci. Zamawiałam je online na stronie tej księgarni, : https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/jednosc Znajdziecie tam wiele podręczników m.in dostępne jest tam Wydawnictwo Jedność ale nie tylko. Dajcie znać co o tym sądzicie.
ODPOWIEDZ