Agencja marketingowa

Chcesz odświeżyć swoją garderobę? Szukasz producentów odzieży dobrej jakości? Dołącz do nas!
gość

Agencja marketingowa

Post autor: gość »

Hejka,
korzystam z usług tej firmy https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowanie-lubin/, żeby podnieść swoją pozycję w internecie. Zajmowaliśmy się zwykle pozycjonowanie, a teraz oni zaproponowali mi dodatkowo coś takiego:
https://wypozycjonowanie.pl/linki-spons ... oogle-ads/. Coraz więcej słyszę o reklamach Ads, ale sama nie stosowałam i zastanawiam się na pozytywami, może ktoś z Was w to inwestuje?
Awatar użytkownika
enika
Posty: 79
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:49

Re: Agencja marketingowa

Post autor: enika »

Ja korzystałam z pomocy agencji https://influeme.com.pl/ i szczerze ich polecam. To bardzo zgrana i pomysłowa ekipa, gdzie część przekazu marketingu internetowego, leci przez osoby znane w branży. To znacząco zwiększa odbiór przekazu, o czym się osobiście przekonałam.
Marek

Re: Agencja marketingowa

Post autor: Marek »

Moim zdaniem powierzając zadania związane z pozycjonowaniem i reklamą w Internecie agencji reklamowej warto zwrócić uwagę, aby usługa była kompleksowa, jak w przypadku https://agencjaecho.pl. Naprawdę fajnie, gdy w jednym miejscu można załatwić wszystko. I super, jeśli agencja cieszy się zaufaniem wśród klientów. Jak to sprawdzić? Opinie wystawiane przez klientów, ale wiele agencji może pochwalić się referencjami czy projektami. Warto dopytywać pracowników agencji o zakres oferty.
pojq8893

Re: Agencja marketingowa

Post autor: pojq8893 »

Marek pisze: ↑29 paź 2021, 9:15 Moim zdaniem powierzając zadania związane z pozycjonowaniem i reklamą w Internecie agencji reklamowej warto zwrócić uwagę, aby usługa była kompleksowa, jak w przypadku ... Naprawdę fajnie, gdy w jednym miejscu można załatwić wszystko. I super, jeśli agencja cieszy się zaufaniem wśród klientów. Jak to sprawdzić? Opinie wystawiane przez klientów, ale wiele agencji może pochwalić się referencjami czy projektami. Warto dopytywać pracowników agencji o zakres oferty.
Na pewno skorzystam!

___
ip box objaśnienia

rats love
ODPOWIEDZ