Zamów kurs taxi z wyprzedzeniem

Gdzie kupić części samochodowe, a gdzie opony? Opinie, nowości, rady.
Ślimak

Zamów kurs taxi z wyprzedzeniem

Post autor: Ślimak »

Obecnie dużo podróżujemy, trudno wyobrazić sobie swoje życie bez pięknych miejsc i ludzi. Niekiedy bywa tak, że nie mamy, jak dostać się z lotniska do domu lub odwrotnie. Zazwyczaj nie chcemy nikomu robić kłopotu, więc liczymy na szczęście: "może złapię jakąś taksówkę". Pewnie tak, ale jej cena może zwalić Cię z nóg. Z pomocą przychodzi firma https://zamowtaxi.pl/, która rozwiąże Twoje problemy. Z nią możesz zamówić kurs nawet kilka dni wcześniej, także na Balice i Pyrzowice, i być spokojnym o swoją podróż, nie musisz martwić się tym, że nie złapiesz wolnego auta.
Heśka

Re: Zamów kurs taxi z wyprzedzeniem

Post autor: Heśka »

U siebie w Katowicach to na najczęściej zamawiam Tele taxi https://tele-taxikatowice.pl/ Niedrodzy są i punktualni. Teraz w dobie wirusa tym bardziej wolę podjechać gdzieś taksówką, żeby nie jeździć komunikacją miejską.
Maraś

Re: Zamów kurs taxi z wyprzedzeniem

Post autor: Maraś »

Nawet nie wiedziałem, że tak się da z wyprzedzeniem zamówić. Przydałaby mi się taka usługa, ale tylko w przypadku kursu na lotnisko. Może macie spis wartych polecenia korporacji z większych miast w Polsce? Będę miał niedługo kilka wyjazdów służbowych i chciałem sobie wszystko przygotować wcześniej.
Arletaś

Re: Zamów kurs taxi z wyprzedzeniem

Post autor: Arletaś »

Witaj. Spisu nie mam, bo nie potrzebuję. Jest taka fajna stronka https://zlaptaryfe.pl/taxi/krosno/, gdzie masz wszystko dokładnie rozpisane z podziałem na miasta w Polsce. Także nic nie musisz zapisywać, wszystko masz dostępne bezpośrednio na zlaptaryfe. Można bardzo łatwo porównać kilka korporacji i wybrać odpowiednią. Nawet numeru telefonu nie musisz zapisywać.
wert

Re: Zamów kurs taxi z wyprzedzeniem

Post autor: wert »

Zdarza mi się czasami zadzwonić po taksówkę wcześniej, zwłaszcza kiedy wiem, o której będę musiała wyjechać. Korzystam wyłącznie z usług firmy przewozowej Radio Taxi 919 https://radiotaxi919.pl/kontakt/ z Krakowa. Oni mają swoją aplikację, za pomocą której można zamówić taksę, ogólnie jest ona bardzo intuicyjna i dobrze mi się sprawdza. Ich oferta jest szeroka, bo można nawiązać z nimi współpracę biznesową, my tak robimy i zamawiamy u nich przejazdy dla naszych pracowników. Polecam.
ODPOWIEDZ