Wystartowanie z nowym biznesem

Gdzie kupić części samochodowe, a gdzie opony? Opinie, nowości, rady.
Armiś

Wystartowanie z nowym biznesem

Post autor: Armiś »

Kochane ,proszę o radę. Zamierzam wystartować z moim nowym biznesowym pomysłem, ale boje się, ze to nie znajdzie zainteresowania wśród ludzi. Zamierzam zająć się promocja polskich firm, produkujących w Polsce. Chodzi o branże odzieżowa, kosmetyczna, zabawkową głównie, ale nie wykluczam innych ciekawych produkcji. Chce prowadzić vloga i bloga. Zamierzam jeździć po firmach w 100% polskim kapitałem i robić filmiki z nimi. To będą rozmowy z właścicielami o ich produkcji, czym się wyróżniają, jakie maja problemy, z czego są dumni itp. Ogólnie biznes ma polegać na tym, ze ja chce promować polska produkcje a firmy które będą ze mną współpracować będą mi za ta promocje płacić. Na początku będę to robić z bardzo małymi firemkami a potem jeśli się rozkręce to liczę także na duże firmy. Obawiam się tylko czy kogoś to w ogóle będzie interesować? Czy mam szanse zdobyć popularność?Oczywiście nie chodzi o popularność mojej osoby tylko mojego kanału, żeby przyciągał te firmy do promocji 😉 co sądzicie?
Iwuśki

Re: Wystartowanie z nowym biznesem

Post autor: Iwuśki »

To zależy na kogo byś trafiła. Są firmy, które ledwo zarabiają na ZUS i ciężko by im było wydać pieniądze na reklamę, a są firmy, którym się bardzo dobrze powodzi i nie potrzebują takiej reklamy, bo same są już marką.

Zerknij sobie rownież tutaj:
nakonto.com.pl

Na stronie są porady, jak optymalizować w firmie podatki. Myślę, ze powinno Ci się to przydać na start ;)
Awatar użytkownika
showbiznes
Posty: 33
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:03

Re: Wystartowanie z nowym biznesem

Post autor: showbiznes »

W nowym biznesie na pewno przydadzą się rozmowy bez limitu, konkurencyjną ofertę ma w tym zakresie Koba link . Dodatkowo możemy również u nic wykupić dostęp do internetu, abonament jest tam bardzo konkurencyjny. Wiem z opinii że wszystko działa świetnie a klienci nie skarżą się tam praktycznie na nic.
ODPOWIEDZ