Wypożyczalnia autobusów

Gdzie kupić części samochodowe, a gdzie opony? Opinie, nowości, rady.
Awatar użytkownika
NobleA
Posty: 116
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:50

Wypożyczalnia autobusów

Post autor: NobleA »

Ostatnio mój znajomy miał okazję wypożyczyć autobus. Potrzebował czegoś do spotkania firmowego - do przewiezienia pracowników. Mówił, że skorzystał z https://autobuswarszawa.pl/artykul/wyna ... a-warszawa bo mieli najbardziej atrakcyjną ofertę. Był bardzo zadowolony.
Bo prawdziwa moc jest tam, gdzie ciemność i krew.
Awatar użytkownika
Greta
Posty: 87
Rejestracja: 01 wrz 2019, 18:42

Re: Wypożyczalnia autobusów

Post autor: Greta »

Są takie wypożyczalnie. Najlepiej szukać czegoś w swojej okolicy. Tylko uważnie trzeba czytać umowy, bo różnie może być.
Stańczyk

Re: Wypożyczalnia autobusów

Post autor: Stańczyk »

A może lepiej zainwestować we własny autobus? To się po jakimś czasie zwróci. Mogę Ci dać też namiar na serwis autobusów, który zajmie się konserwacją i wszelkimi naprawami - tu ich znajdziesz https://serwisalltrucks.pl/serwis-autobusow/ . Także rozważ taką opcję. Płacąc za wynajem sporo tracisz.
Małgosia

Re: Wypożyczalnia autobusów

Post autor: Małgosia »

My wypożyczaliśmy autokar i jechaliśmy do Francji. Należy brać też pod uwagę to, że czas pracy kierowcy w nocy jest inny niż za dnia i chyba bardziej opłaca się jazda w nocy. Jest też mniej samochodów na drogach. Ogólnie podróż przebiegła nam bardzo dobrze, zrobiliśmy przerwę na większej stacji benzynowej, dzieciaki i tak spały. Także jak mam wam coś radzić, to właśnie podróż nocą.
DominikaĆ

Re: Wypożyczalnia autobusów

Post autor: DominikaĆ »

Ja zam bardzo dobra firmę, która oferuję własnie wynajem autokarów i autobusów. Firma https://autokary-katowice.com.pl/kontakt/ Usługi Transportowe Grzegorz Kopeć z Katowic posiada wieloletnie doświadczenie oferując przewóz osób z Katowic na wyjazdy krótko- i długodystansowe. Współpracuję z firmą od lat i naprawdę bardzo sobie chwalę współpracę z nimi.
Miłosz

Re: Wypożyczalnia autobusów

Post autor: Miłosz »

Muszę przyznać, że ja nawet nigdy nie słyszałem o wypożyczalni autobusów i nawet nie wiedziałem, że taka oferta również istnieje. Za to jestem zdania, ze bardzo fajną sprawą jest mieć możliwość wypożyczenia samochodu dostawczego. Jeśli ktoś szuka takiego miejsca to ja mogę każdemu polecić wypożyczalnię z https://www.proxima.waw.pl/ gdyż sam już miałem okazję tam wynajmować takie auta dostawcze. Fajnie, że całą flota jest bardzo nowa i to mi się bardzo w tym podobało.
ODPOWIEDZ